Podstatné věci nabídl hned první poločas. Už v 7. minutě chyboval obránce Střekova, když při odkopu nastřelil domácího Šťástku. K tomu se odrazil balon a po osamocené cestě na bránu se k tyči nemýlil. Další šance Neštěmic zůstaly nevyužity, až po půlhodině hry se po přihrávce Šťástky prosadil sám před brankářem Holly.

Emoce vzbudila situace na druhé straně, kdy Jouza unikl domácím zadákům, kteří ho poté poslali k zemi. Verdikt sudího vyzněl za pouhou žlutou kartu, což bylo podle střekovských asi oprávněně málo. „Domácí byli lepším týmem, ale neudělení červené karty vývoj zápasu ovlivnilo,“ poznamenal zklamaně střekovský vedoucí mužstva Ladislav Příhoda.

Druhá půle už příliš vzruchu nepřinesla. Střekov se snažil dostat do tlaku, domácí obrana ale likvidovala šance v zárodku. „Hosté hráli velmi dobře ve středu hřiště. Je vidět práce nového trenéra Petra Čítka, opravdu se zlepšili.

Do vyložené šance jsme je nepustili, podařilo se nám vymazat i střelce Jouzu, který byl vždy strůjcem našich loňských propadáků. Velmi dobře hrál Šťástka, nejlepší výkon ale podle mě odvedl Stehlík, který dělal hostům velké problémy,“ hodnotil duel neštěmický kouč Marián Řízek.

V poslední pětiminutovce už Střekov otevřel hru a bylo otázkou času, kdy domácí své úniky využijí. Za fauly na Šťástku předvedli suverénní exekuci pokutových kopů kapitán Mikota se Šanovským.

Neštěmice - Střekov 4:0

Branky: Šťástka, Holly, Mikota z PK, Šanovský z PK. Rozhodčí: Baum. ŽK: 2:5. Diváků: 220. Poločas: 2:0.

Neštěmice: Vágner – Hůla (70. Šanovský), Mikota, Doboš, Jančík – Holly, Bartoš, Valenta, Zvonek (76. Růžička) – Šťástka, Stehlík (88. Rába).

Střekov: Souček – Franc, M. Novotný, Perk, L. Lenc – Vošahlík, V. Novotný, Ren (90. Pešta), Horvát – Barát (46. Ptáček), Jouza (87. Habrdle).