Po nedávné těsné porážce v Hradci Králové podlehl tým trenéra Svatopluka Habance i ve včerejším utkání 20. kola v Jihlavě, tentokrát 0:1.

Klíčový pro vývoj utkání byl okamžik z poslední minuty první půle. To Jihlava dala hodně šťastný gól.

Odražený míč se dostal k domácímu Šimáčkovi a jeho střelu z voleje tečoval jeden z ústeckých hráčů za záda bezmocného brankáře Nováka.

Jinak zápas mnoho vzrušení nenabídl, diváci se v ochozech často nudili.

Ústecký tým se prosazoval přes domácí obranu dost obtížně. Jeho nápor gradoval v závěrečných dvaceti minutách, avšak Brožíka a Benčíka vychytal Uvarenko a Džuban mířil mimo branku.

Jihlava vyhrála v jarní části sezony první zápas…

Jihlava - Ústí 1:0

Branka: 45. Šimáček. Rozhodčí: Mikel - Zlámal, Lhoták. ŽK: Simr, Karlík, Mešanović – Melunovič. Poločas: 1:0. Diváků: 1126.

Jihlava: Uvarenko - Gabriel, Tlustý, Šimáček, Gavrić - Dort (85. Gába), Karlík, Görner - Simr (34. Krutý), Mešanović, Veselý (61. Dolejš). Trenér: Luboš Urban.

Ústí nad Labem: Novák - Hyčka, Džuban, Valenta, Benčík - Volek, Martykán, Zachariáš, Franc (63. Brožík) - Melunovič, Jindráček. Trenér: Svatopluk Habanec.