Rozdával balony, vytvářel šance a nakonec v 86. minutě zápasu vstřelil vítězný gól.

Vstřelil jste rozhodující branku zápasu, jak se to seběhlo?
Bylo nás tam hodně. Pavel Džuban podržel hráče, nahrál to Zdeňkovi Volkovi a ten mi přihrál. Hráli jsme už vabank, je jedno jestli prohrajete nebo získáte bod. Dá se říct, že ten gól padl proto, že nás bylo vepředu hodně.

Byla to váš třetí gól v sezoně, že?
Ano, ale první normální (smích). V Hradci si ho tam brankář hodil sám a doma s Mostem to bylo čtyřikrát tečovaný, takže se to snad ani nedá počítat.

První branka zápasu z kopačky Rudnytskyyho rozpoutala emoce. Hosté si stěžovali, že míč neprošel za čáru. Jaký je váš názor?
Nevím, já to neviděl. Já jsem při standardkách na půlce a tohle byla dohrávaná standardka. Ale kluci říkali, že byl, tak snad si to pomezní rozhodčí nevymyslel. A jestli jo, tak pro nás jedině dobře (smích).

Díky vítězství jste se vrátili do boje o postup, to vás asi těší, že?
Jsme tam pořád tři favorité, dva postoupí a snad ten černý Petr nezbyde na nás. Každý ale musí vidět, že teď nemáme takovou fazónu jako na podzim. Musíme se s tím poprat a vybojovat to.

Příští týden hrajete klíčový duel ve Zlíně, s jakým cílem tam vyrazíte?
Zlín bude dobrý, doma je hodně silný. Nesmíme se z toho ale zjančit. Hrát se dá s každým, ve druhé lize není žádná Barcelona, která by nás sfoukla.