Střekov B útočí na hranici 100 gólů

Ústí nad Labem – Ve 20. kole 2. třídy potvrdil opět svoji suverenitu Střekov B. Vyhrál ve Vaňově proti místnímu béčku 4:0 a i nadále kraluje soutěži. Dvěma góly se blýskl střekovský Čítek.

10.5.2010 1

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Daniel Seifert

Ravel – Trmice B 3:3 (1:2).
Branky: Hmir, Forman z PK, Bláha – Petera 2, Beran. Rozhodčí: Kroutil. ŽK: 1:1. Diváci: 30.
Ve všech směrech byl Ravel lepší, avšak na výhru to nestačilo.

Tisá – Hostovice 1:2 (0:2).
Branky: Michálek – Tolard, Dvořák z PK. Rozhodčí: Horváth. ŽK: 1:1. Diváci: 60.
Hostovičtí fotbalisté si vytvořili slibný dvoubrankový náskok, Tisá sice snížila, ale na víc se už nezmohla.

Brná – Valtířov 3:2 (2:0).
Branky: Rén, Kytka, Čulek – Šumpík, Berjak. Rozhodčí: R. Bílek. ŽK: 3:0. Diváci: 50.
Pohodlný náskok z prvního poločasu málem hráči Brné prohospodařili. Druhý poločas byl podstatně vyrovnanější. Ale tři body bral domácí celek.

Velké Chvojno – Skorotice 2:6 (1:5).
Branky: Jelínek, Jindra – Rohlík M. 2, Rohlík J. 2, Rohlík V., Matarkanič. Rozhodčí: Holly. ŽK: 1:1. ČK 0:1 Škvor. Diváci: 30.
O vítězi duelu se rozhodlo hodně brzy, poločas skončil o čtyři branky. Po změně stran se střelci trefili na každé straně jednou a zápas tak skončil jasnou výhrou 6:2. Velké Chvojno stále tak čeká na svou druhou výhru v soutěži.

Mojžíř B – Dubice 1:1 (0:1).
Branky: Netymach – Malejovský. Rozhodčí: Zítko. ŽK: 2:1. Diváci: 150.
Opět skvělá návštěva v Mojžíři. Domácí odvrátili hrozbu prohry až v 94. minutě, kdy se trefil Netymach. Remíza udržela Mojžíř na třetí příčce tabulky.

Vaňov B – Střekov B 0:4 (0:2).
Branky: Čítek 2, Franc, Kubík. Rozhodčí: Kopecký. ŽK: 0:0. Diváci: 40.
Střekov potvrdil roli favorita a přehrál Vaňov 4:0.

SKP Sever – Sebuzín 4:1 (1:0).
Branky: Worel 2, Černohous, Žaba – Pazour. Rozhodčí: Grupač. ŽK: 1:1. Diváci: 30.
Důležitou výhru si připsali fotbalisté SKP Sever, když porazili Sebuzín 4:1.

Předvolební plakáty

Psycholog: Cítím beznaděj. Koho volit, když skoro všichni slibují to samé?

Ministerstvo zdravotnictví dalo peníze na vakcíny proti žloutence

Lásku vyměnil mladý pár za volby. Tomáš s Monikou zasedli v komisích

Ústí n. L. – Oba mladí lidé jsou členy volební komise ve stejném místě. Nejsou ale spolu, každý sedí v jiné místnosti.

Ježci nabírají kila. Zvládnou to i bez lidí

Ústecký kraj - Lidé často v dobré víře odnesou ježka do záchranné stanice, přestože pomoc nepotřebuje.

Zelení: Celio si zapálilo svou skládku samo. Absurdní, reaguje společnost

Ústecký kraj - Za srpnový velký požár na skládce Celio u Litvínova padlo trestní oznámení.

AKTUALIZOVÁNO / SLEDUJEME ON-LINE

ON-LINE: Sleva za lístky, gel proti žloutence. Ústecký kraj volí poslance

Ústecký kraj /FOTOGALERIE/ - O 14 poslaneckých míst má v Ústeckém kraji zájem 565 registrovaných kandidátů na soupiskách 24 stran a uskupení. Kdo uspěje?