Další zajímavý duel se hrál v Mojžíři, Skorotice si odtamtud vezou všechny body za výhru 4:3. Duel mezi Velkým Chvojnem a rezervou Trmic nebyl dohrál.

SKP – Brná 1:2 (0:1).
Branky: Worel – Balog, Betka. Rozhodčí: Vaverka. ŽK: 2:0. Diváci: 20.
Vyrovnaný zápas rozhodl deset minut před koncem utkání Betka z Brné.

Hostovice – Střekov B 2:3 (1:1).
Branky: Tovara, Černohorský – Barát, Ptáček, Čítek. Rozhodčí: Grupač. ŽK: 0:0. Diváci: 40.
Po velmi vyrovnaném průběhu utkání dostaly Hostovice tři minuty před koncem utkání rozhodující branku.

Tisá – Valtířov 0:2 (0:1).
Branky: Labaj, Charvát. Rozhodčí: Kroutil. ŽK: 0:1. Diváci: 80.
Zápas rozdílných poločasů. V tom prvním měli více ze hry domácí, ale nedali branku. Zato po přestávce se dvakrát trefili valtířovští hráči.

Dubice – Sebuzín 3:4 (1:2).
Branky: P. Malejovský, P. Matzke st., T. Matzke – Jaroš 2, Dvořák, Pouzar. Rozhodčí: Holly. ŽK: 1:2. Diváci: 60.
Zajímavý duel s mnoha brankami. V poslední minutě rozhodčí neodpískal penaltu ve prospěch dubických hráčů.

V. Chvojno – Trmice B 1:0.
Branka: Jelínek. Rozhodčí: Bílek. ŽK: 0:0. Diváci: 30.
Utkání ve Velkém Chvojně se nedohrálo. Ve 44. minutě se vrhnul hráč rezervy Trmic na jednoho z diváků a zápas tak předčasně skončil. Incident bude projednáván ve čtvrtek u zeleného stolu.

Vaňov B – Ravel 1:1 (1:1).
Branky: Jaroslav Dvořák – Branda. Rozhodčí: Kalina. ŽK: 0:0. Diváci: 40.
Zápas, ve kterém oběma týmům o nic nešlo se hrál v poklidném tempu.

Mojžíř B – Skorotice 3:4 (1:3).
Branky: Vitásek 2, Jankovský – Jan Rohlík 2, Votrubec, vlastní. Rozhodčí: Horvát. ŽK: 1:0. Diváci: 120.
První půle byla v režii hostujících Skorotic. Po přestávce se marně domácí snažili o vyrovnání.