Přitom výsledek je pro hostující družinu až příliš krutý. Prvních třicet minut se hosté prezentovali aktivní hrou a po zásluze otevřeli skóre zápasu. „Vedli jsme, vypadalo to slušně, ale ukázalo se, že naše obrana nefunguje, jak by měla,“ prohlásil trenér Chabařovic Miroslav Kadlec.

První gól nakopl domácí k velkému obratu. „Vodehnal vyrovnal a Janouš dvěma přesnými zásahy ještě před odchodem do kabin zajistil dvoubrankové vedení,“ prozradil šéf svádovského klubu František Kolman.

Do kolen srazila hosty především zaváhání těch zkušenějších v obraně. „Mančaft tohle položí, mrzí mě to, že chyby udělají opory. Pak už jsme rezignovali,“ popsal těžké chvíle Kadlec.

A Svádov si nedal pokoj se střílením branek ani ve druhém poločase a ještě dvakrát překonal bezmocného Fišera. „Po dlouhé době jsme doma zahráli, spokojenost je jak s předvedenou hrou, tak s výsledkem,“ netajil se po utkání předseda Kolman.

Naopak černou sezonu zažívá klub z Chabařovic, který ani po návratu opor body na své konto nepřidává. „Zase jsme vybouchli, už je to ve fázi, kdy to člověka nebaví. Tréninková morálka je nulová a sobotní zápasy končí nezdarem,“ přiznal kouč.

Svádov – Chabařovice 5:1 (3:1)

Branky: Janouš 2, Vodehnal, Blaško, Turek – Krnáč. Rozhodčí: Prekop. ŽK: 2:1. Diváci: 20.

Svádov: Paseka – Lukačina, Beneš, Kraus, Urbánek – Janouš, Rosenkranc (80. Dvořák), Vodehnal, Havel – Blaško, Turek (75. Nesvadba).

Chabařovice: Fišer – Král, Sebera, Jasukevič, Procházka (50. Velek) – Semenský, Morávek, Johannes, Dvořák – Krnáč, Vosyka.

ZPRACOVAL Jiří Šlaj