Že mají Lovosice kvalitní kádr, o tom není pochyb. „Mají výbornou zálohu i útok, čeká nás těžké utkání, do kterého musíme dát všechno a hrát srdcem,“ zdůraznil lodivod Střekova Petr Čítek. Navíc mají Lovosice i řadu hráčů, kteří jsou individuálně na výši. „Na to si musíme dát majzla, umí obejít hráče v soubojích jeden proti jednomu,“ všiml si Čítek.

Domácí prostředí velí fotbalistům z Osady tvořit hru. Trenér věří, že se fanoušci nudit nebudou. „Je to náš poslední zápas podzimu, který hrajeme doma a chceme se rozloučit vítězně,“ přeje si Čítek. Utkání startuje v sobotu od 14 hodin na Osadě.

I druhý krajský zástupce z Neštěmic bude mít výhodu domácího prostředí. „S Chomutovem máme hodně vyrovnanou bilanci, zatím to vždy rozhodovaly standardky,“ upozornil před utkáním asistent trenéra Martin Beránek. A ty zrovna v posledním zápase fotbalistům Českého lva nevyšly.

„Stále máme problémy v defenzivě. Doufám, že to vypilujeme. Pozor si musíme dát na útočníka Vávru, který nám pravidelně vstřelí minimálně jednu branku. Budeme chtít vyhrát a tím poděkovat fanouškům,“ burcuje před utkáním Beránek. Zápas se hraje v neděli od 14 hodin.

ZPRACOVAL Jiří Šlaj