Po prohře 0:4 se Střekov neprobral z mizérie posledních utkání. „Závěrečná tři kola krajského přeboru jsme jako tým vůbec nezvládli. Vstup do soutěže a jeho konec nám vůbec nevyšel. Z eventuálních patnácti bodů z posledních pěti duelů jsme dokázali uhrát jen pět z nich a to je neuvěřitelně málo,“ lamentoval nad tabulkou trenér Střekova Petr Čítek.

Ten také naznačil, že budou muset přes zimu posílit kádr. „Konec podzimní části jsme dohrávali jen ve třinácti lidech a to je prostě žalostný počet,“ ví Čítek.

Poslední vystoupení před zimní přestávkou začali střekovští fotbalisté dobře. Jenže nebyli důrazní v koncovce. Poté se hra vyrovnala a fatální chyba v obraně hostujícího celku darovala domácím úvodní branku. Poté měli domácí další šanci, ale střekovský brankář Souček se vyznamenal. Poločas tak skončil 1:0.

Po změně stran chtěl Střekov svého soka přehrát, jenže další chyba obrany zhatila všechny plány trenéra Čítka.

„Jejich druhý gól nás položil do kolen. Neměli jsme odpověď. Domácí nás pak do ničeho nepouštěli. Dneska nezahrála podle mých představ obrana, která udělala chybu i u třetí branky,“ řekl nespokojeně Čítek.

Střekov měl za nepříznivého stavu ještě jednu šanci. Útočník Bednář šel sám na brankáře, ale včas se k němu vrátil obránce a míč mu odkopl.

Zmar střekovských fotbalistů dokonal v 90. minutě domácí útočník, když si položil hostujícího brankáře Součka a podél pozdě dobíhajícího beka skóroval a pečetil tak vysokou výhru nováčka krajského přeboru nad hráči z Ústí nad Labem v poměru 4:0.

Střekov tak přezimuje v krajském přeboru na 13. pozici se sedmnácti body. Po patnáctém kole má skóre 22:26 a pokud se bude chtít vyhnout záchranářským bojů, bude muset v jarní části soutěže výrazně přidat.

TJ Krupka – TJ Střekov 4:0

Branky: Lejček 2, Hricák, Pindák. Rozhodčí: Trotl. ŽK: 3:1. Diváci: 160. Poločas: 1:0.

Střekov: Souček – M. Lenc, M. Novotný, Rohlík, V. Novotný (78. Franc) – Chrudimský, Stárek, Sluka, Vošahlík (46. Urbík) – Bednář (58. Novák), Stakič.