S Brnem jste nakonec prohráli 2:3, jak byste utkání zhodnotil?
Zápas jsme měli rozehraný velmi dobře, bohužel jsme ale dostali dva blbé góly ze vzduchu. Nehráli jsme dobře, hra z naší strany nebyla taková, jakou jsme si představovali.

Za stavu 1:0 jste nastřelili tyč a měli jste i další šance. Jak moc mrzí, že jste žádnou z nich neproměnili?
Určitě to mrzí hodně, protože by se asi ten zápas vyvíjel úplně jinak. Měli jsme to dobře rozjeté a kdyby to bylo 2:0, tak bychom nalomeného soupeře dostali ještě níž a už by to měl hodně těžké. Takhle jim ale stačil jeden gól a byli zpátky ve hře.

Navíc Moravané ještě do přestávky přidali i druhý gól. Co jste si poté říkali v kabině?
Že musíme zabrat, ale nepropadali jsme panice. Šli jsme na hřiště s tím, že tam musíme nechat všechno. Bohužel, když už se nám povedlo dát gól a vyrovnat, tak jsme během chvíle dostali na 2:3 a to nás asi definitivně položilo.

Nadále zůstáváte poslední v tabulce, uteklo vám už i Brno. Situace už tedy není dobrá…
Nejde o to, jestli jsme poslední nebo předposlední, ale o to, že naše ztráta začíná narůstat. Před zápasem s Brnem jsme byli také poslední, ale všechny soupeře jsme měli na tři body. Teď nám to ale začíná utíkat a to je zlé.

Nezdá se vám, že už to někteří vaši spoluhráči vzdávají psychicky?
To si nemyslím. Nevěřím tomu, že by šel někdo na hřiště s tím, že tam nenechá absolutně všechno. Zbývá nám ještě spousta zápasů, nic nevzdáváme.

Příští týden vás čeká zápas v Liberci, co všechno musíte změnit, abyste mohli pomýšlet na úspěch?
Musíme se hlavně naučit hrát lépe zezadu. Dopředu něco uděláme, ale dostáváme zbytečně hodně branek. Musíme hrát více účelně, třeba i 0:0, a to i přesto, že to nebude tak hezký fotbal.