Na lídra soutěže Českou Kamenici ztrácejí po podzimu šest bodů a po zoufalém začátku soutěže vládne ve Velkém Březně spokojenost. Jediná branka utkání padla velmi brzy po úvodním hvizdu rozhodčího.

„Na začátku jsme měli mírnou převahu, kterou jsme korunovali gólem už v osmé minutě. Šírek poslal pěkný centr zprava před branku a Pošík potvrdil, že hlava je jeho silnou zbraní. Pošík dal v sezoně sedm branek a jsme rádi, že se mu i celému týmu daří,“ okomentoval poslední podzimní vystoupení šéf Velkého Března Václav Lukáš.

Ke konci první půle mohl zvýšit Mikšovský, ale nebyl dost důrazný. Do druhé půle šli svádovští hráči s vírou, že se jim také nějaká šance podaří a něco tam „spadne“. Jenže vytěžili jen pár rohových kopů. „Podali jsem doma hodně špatný výkon. Chtěli jsme bodovat. Nedařila se nám přihrávka a finální zakončení,“ dodal šéf Svádova František Kolman.

Svádov – Velké Březno 0:1 (0:1)

Branka: Pošík. Rozhodčí: J. Šefčík. ŽK: 3:3. Diváci: 50.

Svádov: Paseka – Lacina, Beneš, Blaško, Kraus – Janouš, Rosenkranc (79. Dvořák), Vodehnal, Nesvadba – Havel (75. Urbánek), Tu­rek.

Velké Březno: Bázler – J. Kratochvíl, Barvínek, Cimpl, Horník – Borovec, Králíček (75. Lapšo), Mikšovský (59. Šonda), Pechánek – Pošík, Šírek (89. M. Kratochvíl).