Po podzimní části máte asi ke spokojenosti daleko, že?
Přesně tak. Myslím si, že jsme měli na víc, bohužel jsme ale v některých zápasech nedokázali přetavit snahu v body a dostali jsme se tam, kde jsme.

Můžete jmenovat, které zápasy vám vyšly a které naopak nevyšly?
Dobře jsme zahráli s Neštěmicemi (3:1) a Blšany (4:1), venku se nám povedly zápasy v Souši (1:3) a Bezděkově (1:2). Ty duely měly náboj, dařilo se nám směrem do útoku a vybojovali jsme v nich plný počet bodů. Špatný zápas jsme naopak odehráli v Proboštově (1:2) a nepovedla se nám poslední utkání podzimu s Litoměřicemi (0:1), s Lovosicemi (1:2) a v Krupce (0:4).

Jak byste hodnotil výkony posil a nováčků v týmu?
Dobře se uvedl Rohlík, který k nám přišel z dorostu a dostal se do základní sestavy. Byl jedním z mála, kdo zahrál dobře, možná ještě Stakič. Naopak mě někteří hráči zklamali svým přístupem, což se na mužstvu bohužel projevilo. Nechci ale jmenovat.

V jaké herní fázi jste měli v podzimní části největší problémy?
Nejvíc nás tlačí bota v záloze a v přechodu do útoku. Chybí nám přímočarost, nahrávka do vyložené šance, zbytečně se stahujeme a ztrácíme míče. Sice jsme dokázali vylepšit obrannou fázi, kdy jsme po špatném začátku sezony udělali změny v sestavě, ale bohužel na konci sezony záloha s útokem nepracovala tak, jak by měla. Možná se projevil i fakt, že máme málo hráčů.

Kdy vám odstartuje zimní příprava?
Začínáme 9. ledna a zaměříme se hlavně na fyzickou přípravu, protože na hráčích, kteří ji loni neabsolvovali, bylo znát, že ke konci roku už dojížděli.

Očekáváte v zimě pohyb v kádru?
Určitě bych přivítal pár hráčů. Máme čtrnáct hráčů, kteří mohou bez problémů hrát krajský přebor, ale když se pak dostaví zranění nebo nějaká karta, tak najednou zjišťujeme, že je nás málo. Byl bych tedy rád, kdyby do týmu někdo přišel.

A odchody?
Jsou tady někteří hráči, kterým končí hostování a určitě s nimi budeme ještě jednat. Uvidíme, jak to dopadne.

U trenérského kormidla asi zůstáváte i pro jarní část, že?
Zatím mám, doufám, důvěru vedení (smích). Už domlouváme přípravu a nějaké přátelské zápasy, tak si myslím, že bych ještě na jaro mohl zůstat, i když vím, že spokojenost s výsledky asi není.