Jak byste zhodnotil třináct zápasů podzimní části 1.A třídy?
Moc spokojení v Mojžíři nejsme. Loni jsme skončili třetí. Čekali jsme tudíž, že po podzimu budeme okupovat vyšší patra tabulky. Za klíčový moment sezony bych určil naše domácí utkání na startu soutěže. Ve třech duelech jsme jen jednou dokázali remizovat. Dvakrát jsme prohráli, se Šluknovem a Pokraticemi a bod jsme uhráli pouze s Rumburkem. Naše obranná činnost nebyla vůbec optimální. Teď ke konci podzimu byla ta defenzíva už o poznání lepší.

Jaký duel se vám nejvíce povedl a na který byste chtěli v Mojžíři rychle zapomenout?
Podle výsledku bych řekl, že náš nejlepší zápas byl doma s Děčínem, kdy jsem zvítězili 7:2. Měli jsme raketový vstup do utkání a rychle jsme vedli 4:0. Ještě jednou v sezoně jsme dali sedmičku, a to doma Srbicím. O nejhorším duelu mám jasno. Byla to prohra v Přestanově. Vzhledem k tomu, že to bylo jediné vítězství Přestanova na podzim, tak nás to mrzí dvojnásob.

Co čeká tým v probíhající zimní přestávce, tvrdý dril?
Kluci jednou týdně trénují v Neštěmicích. Od čtvrtého ledna se už bude trénovat třikrát týdně. Jednou v tělocvičně, jednou v posilovně a jednou také trénink v terénu, u hráčů velmi neoblíbený. (smích). Pak se pojede osmého ledna na soustředění do Sloupu. Jinak i letos jsme přihlášeni do Zimního turnaje, který bude 20. ledna v Neštěmicích. Loni jsme turnaj vyhráli, tak se kluci těší.

A jaké budou cíle Mojžíře pro jarní část?
Určitě bychom, i kvůli našim divákům a fanouškům, chtěli zopakovat loňské umístění. Podle statistik na nás chodilo na podzim v průměru 180 lidí. Což nás moc těší.