Po podzimní části jste na devátém místě tabulky. Panuje s umístěním spokojenost nebo zklamání?
Určitě zklamání. Mužstvo nehrálo podle mých představ. Do soutěže jsme sice vstoupili domácí výhrou nad Českými Kopisty a po čtyřech kolech jsme ještě drželi krok se špičkou, ale v dalších třech kolech jako bychom neuměli hrát fotbal. Navíc se nám zranilo několik hráčů, kteří citelně chyběli v naší sestavě. Ti hráči, kteří dostali příležitost na jejich postech mě nepřesvědčili o tom, že by je dokázali nahradit. Máme sice kádr zvučných jmen, ale ten pomyslný vlak se pořádně nerozjel. Mrzí mě především to, že někteří hráči šli do zápasu jen s tím cílem, aby si udělali žízeň. Navíc jsme zbytečně hodně bodů poztráceli doma. Nedokážeme hrát vzadu na nulu a dostáváme zbytečné góly.

Který zápas byl z vašeho pohledu nejlepší a který se vám naopak na podzim nepovedl?
Nejlepší zápas byl určitě v Pokraticích, kde jsme vyhráli 6:2 a vrátili jim tak poslední porážku 2:5. Nejhorší zápas byl naopak doma s Roudnicí B, který jsme prohráli 0:3.

Jak si pochvalujete individuální výkony hráčů? Komu se na podzim dařilo a komu naopak ne?
Já to beru spíš jako celek. Jinak individuálně se samozřejmě dařilo Mikotovi, který je naším pilířem a hraje svůj standard, na který je zvyklý z vyšší soutěže. Škoda, že nám dlouho chyběl Jirka Novák ve středu zálohy, který se zranil. Museli jsem improvizovat.

Na čem musí váš tým v zimě nejvíce zapracovat?
Někteří hráči měli horší fyzičku a neudělali nic navíc. Nepodpořili kombinační hru. Na tom budeme muset hodně zapracovat, případně udělat v sestavě nějaké změny.

Dojde ve vašem kádru během zimní přestávky k hráčským rošádám?
Mančaft by měl zůstat pohromadě, akorát by se k nám měl po zranění připojit Eduard Pour. Je to ortodoxní levák, který by nám mohl hodně pomoci. Asi budeme hledat i nějakého hráče do vápna.

Jaké ambice si dáváte do jarní části soutěže?
Hlavním cílem bude se co nejrychleji odpoutat od spodních příček. Věřím tomu, že se můžeme dostat na přední příčky. Když do toho kluci v přípravě dají maximu, tak je v našich silách skončit třeba i na třetím místě. Sílu a potenciál kádr má.