Radku, jak jste se těšil na souboj proti svým ústeckým kamarádům?
Těšil jsem se hodně, ale je škoda, že to takhle dopadlo. Už před zápasem proběhlo s klukama nějaké hecování a mrzí mě, že jsme prohráli.

Několik slušných šancí jste si ale během utkání vytvořili…
Ke konci zápasu jsme měli velkou šanci, kdy jsme nastřelili tyčku, jinak jsme se ale pořádně do zakončení nedostali. Dostali jsme tři góly a dva z nich byly moje.

Proč myslíte?
U třetího gólu jsem do toho měl vlétnout a sebrat míč ze vzduchu nebo ho lépe vyboxovat. Bohužel jsem do něj jen plácnul a Holek dorážel do prázdné branky. U druhého gólu jsme prohráli souboj a Dán Kjeldsen to dobře trefil k tyči. Jenže takové střely prostě musím chytat.

Zvlášť ve druhém poločase jste ale předvedli sympatický výkon…
Snažili jsme se. Často se stává, že soupeře přehráváme ve středu hřiště, ale nedostáváme se do zakončení. Na druhou stranu musím říct, že Ústí hrálo nejlepší fotbal ze všech soupeřů, proti kterým jsme Tipsport lize hráli.

Právě z Ústí hostujete v kádru druholigového Varnsdorfu. Povězte, jak to s vaším angažmá vypadá…
Mám tu být na hostování do konce letošní sezony, pak uvidíme, jak to bude dál. Hlavně se teď musíme dát do kupy a dobře se připravit na boj o záchranu.

Nemrzí vás, že Ústí během přípravy přivedlo do kádru gólmana Kováře a vás si z hostování nestáhlo?

Tohle nijak neřeším. Jsem rád, že jsem teď ve Varnsdorfu. S panem Gabrielem (ředitel klubu – pozn. aut.) jsme se bavili o tom, že by mohla být možnost tady zůstat. Uvidíme, ale každopádně chci chytat a ne sedět na lavici.

Ústí je v první lize poslední v tabulce. Věříte, že se zachrání?

Věřím, že kluci ligu udrží. Je strašná škoda, že doplácejí na neproměňování šancí. Jinak ale hrají výborný fotbal a hodně se tlačí dopředu, což dokázali i v duelu s námi.