Stejné problémy jako Libochovice má i Střekov, a tak musel nastoupit i kouč Čítek a prvních dvacet minut hráli domácí o deseti. A Petr Čítek ukázal svým svěřencům, jak se dávají branky. Za stavu 3:0 se po odraženém míči, který odvrátili obránci, trefil krásně k tyči.

„Hosté hráli dobře, nedali však branku a tak výsledek pro ně vypadá hrozivě. Když nás bylo deset, tak nás zatlačili, ale do šance jsme je nepustili. Když nás pak bylo jedenáct, tak jsme převzali iniciativu a dokázali skórovat, když si střelu Stakiče srazil do sítě jeden z obránců,“ vrací se k utkání kouč Čítek.

„Ve druhé půli nechyběl naší hře pohyb a po akci dvojice Stárek – Urbík, obešel druhý jmenovaný i gólmana a stav byl 2:0. Pak jsme dostali výhodu penalty, kterou ale Stakič neproměnil a pak jsem zvýšil na 3:0 a skóre uzavřel svou druhou brankou v utkání Urbík. Nyní nás čeká poslední duel před mistrovskými boji. Hostíme tým Jílového a hraje v sobotu od 14 hodin na umělé trávě FK Ústí. Tady hrajeme záměrně, neboť zde odehrajeme i první „domácí“ mistrovský zápas, ve kterém nás čeká Štětí,“ dodal Čítek.

Střekov – Pokratice 4:0 (1:0)

Branky:
Urbík 2, Čítek, vlastní.

Střekov:
Dvořák – M. Lenc, Perk, M. Novotný, Rohlík – Stárek, Čítek, Ren, Vošahlík – Urbík, Stakič.