V prvním poločase bylo aktivnější snaživé Ústí. Před Slavíkem, který v brance Teplic nahradil zraněného Grigara, ale bylo více méně neškodné, přestože si dokázalo vytvořit několik velmi slibných příležitostí ke skórování. Radost si tak na Stínadlech užili fanoušci domácích. V 27. minutě vysunul krásně Verbíře stoper Smejkal. Kapitán Teplic vyslal v plném běhu na Vorla tvrdou střelu šajtlí. Gólman „Army“ ji vyrazil pouze k dobíhajícímu Vondráškovi, jenž neměl s dopravením míče hlavou do prázdné branky žádný problém – 1:0.

Ústí se dočkalo zaslouženého vyrovnání v 52. minutě. Volek zahrál výborně rohový kop, na který si naskočil Krbeček – 1:1. Tepličtí se poté hnali za vítězstvím. Jejich tlak, z něhož si vynutili jen několik rohových kopů a pološancí, ale postupem času slábnul. „Arma“ se ke slovu dostala až deset minut před koncem. Džubanovu střelu z úhlu vyrazil Slavík na Krbečkovu hlavu. Útočník Ústí už ale nestačil správně zareagovat a míč usměrnit do teplické branky. Téměř z protiútoku žlutomodří rozhodli o svém vítězství. Mareš vysunul za ztuhlou ústeckou obranu Mahtmuviče, který tváří v tvář Vorlovi nezaváhal – 2:1. Utkání nevyhrál lepší tým, ale tým, který dokázal lépe zhodnotit své gólové šance.

19. kolo první fotbalové ligy:

FK Teplice – FK Ústí nad Labem 2:1 (1:0)

Branky: 26. Vondrášek, 82. Mahmutovič – 53. Krbeček. Rozhodčí: L. Kovařík – Tacina, Lakomý. ŽK: Dreksa, Doležal (oba Ústí).Teplice: Slavík – Vidlička, Smejkal, Matula, Rosa – Verbíř, Čajič, Vachoušek (76. Došek), Mareš – Vondrášek (68. Mahmutovič), Melunovič (54. Lácha). Trenér: Plíšek.

Ústí n.L.: Vorel – Polák, Dreksa, Valenta, Dvořák – Doležal, Vrtělka, Martykán, Volek (80. Lamešič) – Krbeček, Veverka (70. Džuban). Trenér: Habanec.