„Z výkonu některých hráčů jsem rozladěný. Sice nás trápí velká marodka a chybělo nám hodně kluků, ale výkon, který jsme v generálce předvedli měl k ideálu hodně daleko,“ nebyl spokojený asistent trenéra Neštěmic Martin Beránek.

Český lev sice už v 18. minutě vedl 2:0, jenže poté nepochopitelně vyklidil pozice. „Měli jsme sice územní převahu, ale hráli jsme nepřesně a tím jsme soupeři povolili dostávat se do šancí,“ přiznal.

Krátce po změně stran domácí dokonali obrat ve skóre. „Až do sedmdesáté minuty byl soupeř aktivnější a agresivnější. My jsme se naopak trápili. V závěru jsme sice domácí přehrávali, ale na víc než vyrovnání Bartošem v 80. minutě, jsme bohužel neměli,“ přiznal asistent neštěmického trenéra.

Tým Českého lva vstoupí do jarní části krajského přeboru už v neděli, kdy zajíždí na půdu lídra z Loun. „Snad se někdo ze zraněných hráčů udzraví, už teď je ale jisté, že nenastoupí vykartovaný Holly. Pokud chceme pomýšlet na body, musíme předvést mnohem lepší výkon,“ dodal Beránek.

Junior Děčín – Neštěmice 3:3 (1:2).
Branky: Meduna 2, Horáček z PK – Krok, Zvonek, Bartoš.
Neštěmice: Dráb – Zoubele, Soukup, Novák, Holly (46. Netymach) – Bartoš, Valenta – Stehlík, Zvonek, Janda – Krok (46. Urbanský).