„Takové utkání už jsem dlouho nezažil. Byli jsme jasně lepší než soupeř a přehrávali jsme ho ve všech směrech. Bohužel nás ale zradila koncovka,“ litoval po utkání zklamaný trenér střekovské rezervy Pavel Bednář.

Jeho tým prohrával na domácím pažitu se Srbicemi už od páté minuty. „Soupeř poprvé vystřelil a střela šla mimo branku, ale bohužel trefila jednoho z našich hráčů, odrazila se od něj a hosté z dorážky skórovali,“ kroutil nechápavě hlavou kouč Osady.

To nejhorší ale mělo teprve přijít. „Od té doby jsme soupeře tlačili a měli jsme jednu šanci za druhou. Dokonce i ze standardek jsme si vytvořili spoustu příležitostí, všechno jsme ale stříleli mimo bránu a když už jsme ji trefili, tak zasáhl brankář,“ vypráví Bednář a pokračuje: „Dokonce i trenér Srbic po utkání říkal, že proti nim ještě nikdo tak dobře nezahrál a že jsme na střely vyhráli tak 40:2. Jenže komplimenty jsou nám k ničemu, body získal soupeř. Byl to velmi smolný zápas,“ mrzelo Bednáře.

Definitivní rozuzlení utkání přišlo až v samotném závěru. „V nastaveném čase měli hosté brejk a zpečetili stav na 2:0. Klukům nemám, až na neproměněné šance, co vyčíst. Hráli opravdu dobře. Bohužel nám tentokrát nebylo přáno.“

Příští zápas sehraje rezerva Střekova ve Svádově. „Budeme chtít vyhrát a odčinit zaváhání se Srbicemi. Snad už se nám nebude smůla lepit na paty,“ přeje si na závěr kouč celku z Osady.

Střekov B – Srbice 0:2 (0:1).
Branky:
Kopta, Partík. Rozhodčí: Tomáš Beneš. ŽK: 2:4. Diváci: 80.

Střekov B: Dvořák – Franc (60. Perk), L. Lenc, Smetana, Pešta – Baláž (46. Novák), Holakovský (50. Ptáček), Chrudimský, Hudec – Bednář, Barát.