V Litoměřicích se dostal do první šance neštěmický Valenta, ale s jeho dělovkou, mířící po břevno, si poradil domácí gólman Divecký a vyrazil míč na rohový kop. Rozhodnutí přišlo na konci první čtvrthodiny zápasu. To Krejza potrestal hrubou chybu brankáře Drába a snadno dostal své barvy do vedení.

Po přestávce měli sice hráči Neštěmic převahu, ale vyronat se jim nepodařilo. „Měli jsme šanci dostat se do vedení, ale domácí gólman předvedl vynikající zákrok. Pak přišla chyba brankáře, inkasovaný gól nás trochu srazil a domácí byli do poločasu lepším týmem. Lépe kombinovali, nám chyběl důraz a míče jsme pouze nakopávali,“ vrací se k utkání neštěmický asistent trenéra Martin Beránek a pokračuje:

„Po přestávce hráči, kteří střídali, přinesli na hřiště větší agresivitu a domácí se začali bát o výsledek. Snažili jsme se o srovnání stavu, vytvořili jsme si územní převahu a domácí jsme až do konce utkání tlačili. Chyběla však finální fáze. Vytvořili jsme si velký počet standardních situací, ale do vyložené šance jsme se nedostali. Gól jsme nevstřelili, a tak domácí výhru ubránili.“

Stav utkání v Lounech byl dlouho vyrovnaný, po chybě se však v závěru poločasu dostali domácí do vedení, které pak po přestávce potvrdil vedoucí celek druhou trefou. „Soupeř nás sice zatlačil, ale dobře jsme bránili a měli i dvě šance po střelách V. Novotného. Pak však přišla tři minuty před poločasem zbytečná klička, soupeř míč vypíchl a ujal se vedení,“ říká k utkání střekovský kouč Petr Čítek a dodává:

„Na začátku druhé půle šel Urbík sám na gólmana, vystřelil z velkého vápna, ale branku minul. Pak přišla stejná chyba jako v první půli a soupeř zvýšil na 2:0. Pak už se domácí uspokojili s vedením, naší jasnou šanci nevyužil Habrdle. Pak nás podržel Souček a v samém závěru zápasu měl velkou příležitost Vošahlík, ale ani on lounského gólmana bohužel překonat nedokázal.“

Litoměřice – Neštěmice 1:0 (1:0). Branka: Krejza. Rozhodčí: Trégr. ŽK: 3:4. Diváků: 295.

Neštěmice: Dráb – Fousek, Novák, Soukup, Žid – Zvonek, Holly (84. Zoubele), Valenta, Šanovský (59. Martínek) – Krok (46. Janda), Stehlík.
Louny – Střekov 2:0 (1:0). Branky: Lesniak, Semenec. Rozh.: Šťastný. Bez ŽK. Diváků: 300.

Střekov: Souček – M. Lenc (80. Franc), Král, Rohlík, V. Novotný – Habrdle (65. Smetana), Ren, Vošahlík, M. Novotný, Chrudimský – Sedlák (35. Urbík).