„Fotbal vážně nemá logiku. Nejdřív doma porazíme Březiny 5:1 a pak stejným výsledkem prohrajeme na půdě Modlan,“ kroutil hlavou sekretář Mojžíře Josef Kolankiewicz.

Domácí celek odstartoval svou kanonádu už v 7. minutě. „Valenta zaváhal ve vápně a při odkopu trefil protihráče do hlavy,“ popsal Kolankiewicz nepříjemný okamžik, po kterém následovala penalta, se kterou si zkušený domácí Heřman poradil.

„Ve 32. minutě unikl naší obraně Vavrinec a těsně minul. Varování ale obrana nebrala vážně a ve 34. minutě Vavrinec svůj další únik proměnil. Navíc přidal o minutu později další gól a krátce před odchodem do kabin dokonal hattrick,“ litoval sekretář hostujícího celku.

Mojžíř tak prohrával už 0:4. „V kabině o přestávce proběhla domluva hráčům, ti vlétli do druhé půle jako vyměnění a vytvářeli si jednu šanci za druhou. V 50. minutě domácí dvakrát vykopávali míč z brankové čáry a v 69. minutě trefil Vitásek hlavou tyč,“ popsal Kolankiewicz největší šance Mojžíře.

Jenže v 75. minutě se dalšího gólu dočkali domácí fotbalisté, když Janota z vlastní poloviny prošel s míčem až před gólmana Mojžíře a bez větších potíží zakončil. „V závěru jsme se dočkali alespoň čestné branky, když Vitásek ranou pod břevno snížil na konečných 1:5,“ dodal na závěr zklamaný sekretář Mojžíře Josef Kolankiewicz.

Modlany – Mojžíř 5:1 (4:0).Branky: Vavrinec 3, Heřman, Janota – Vitásek. Rozhodčí: Dočekal. ŽK: 3:2. Diváci: 120.

Mojžíř: Bičiště – Valenta, Vobecký, Učeň, Valta (46. Neuman) – Zabloudil, Fiala, Sikora, Pavlík (67. Růžek) – Vitásek, Tichovský.