Tehdy se hrálo čtvrté kolo soutěže a Libouchec porazil doma 3:1 celek Soběchleb. Pak na tři body dosáhl už pouze na hřištích soupeřů.

„Věděli jsme, že celek Milešova hraje dobře v útočné fázi, ale v obraně už tak silný není. Spoléhali jsme tudíž na brejky. Soupeř nás zatlačil, ale přišla rychlá akce, po které se trefil Hammer. Dobře nám pracovala obrana a ve 39. minutě byl po trefě Vyhnala stav již 2:0,“ vrací se k průběhu první půle Král.

Po přestávce celek z Litoměřicka snížil, ale přišel třetí gól a o vítězi bylo jasno. „Mohli jsme rozhodnout dříve, ale šance náš celek využít nedokázal a hosté snížili. Nakonec o výhře rozhodla definitivně trefa Hejny. Šlo ale o chybu milešovského brankáře. Ten se snažil vykopnout míč, ale trefil Hejnu a bylo rozhodnuto.“

Milešov po chybě gólmana rezignoval a domácí se tak mohli konečně radovat ze tří bodů na domácím hřišti. Je odehráno dvacet kol a Libouchec na domácí trávě získal dvanáct bodů za tři výhry a tři nerozhodné výsledky, ovšem na hřištích soupeřů je celek z Ústecka druhý, pět bodů za vedoucím celkem soutěže z Modlan a z venku už si přivezl osmnáct bodů.

Nyní ho čeká cesta do Šluknova. „Šluknov hraje útočný fotbal, ale bez bodů bychom se vracet nechtěli,“ dodal Král.

Libouchec – Milešov 3:1 (2:0). Branky: Hammer, Vyhnal, Hejna – P. Pazdera. Rozhodčí: Šimeček ml. ŽK: 2:1. Diváků: 100.

Libouchec: Klačanský – Honsa, J. Novák, Schaffer, Kučera – Hammer, Hejna (82. Šum). M. Novák (80. Beránek), Slavka (84. Král) – Drha, Vyhnal.