Ta po výhře na hřišti posledního týmu tabulky snížila náskok vedoucího týmu na pět bodů.

Jasno začíná být na konci tabulky, poslední Vaňov B už ztrácí na rezervu Povrlů osm bodů a před posledními šesti koly soutěže nemá nejlepší výchozí pozici.

Šlágrem dalšího kola bude určitě souboj třetích Hostovic a druhé Brné, který se odehraje na umělé trávě FK Ústí. Vedoucí Skorotice čeká na domácím hřiště Mojžíř B.

Ravel – Povrly B 4:0 (1:0). Branky: Branda 2, Chochola, Štechmiler. Rozhodčí: Holly. ŽK: 3:4. Diváků: 20.

První výhra Ravelu v jarní části soutěže. Úvodní gól padl už v 16 sekundě utkání. Pak měli domácí šance, ale trefili se až po přestávce.

Tisá – Skorotice 2:2 (2:2). Kudrman 2 – Koubek, J. Rohlík z PK. Rozhodčí: Klobása. ŽK: 3:2. Diváků: 90.

Ve tvrdém utkání se ujali domácí vedení 2:0. Ještě v první půli však soupeř stav srovnal a branka J. Rohlíka ze penalty byla poslední v utkání. Po přestávce se již na stavu nic nezměnilo.

Valtířov – Hostovice 4:1 (0:1). Slezáček 2, M. Dvořák K. Turek – Dvořák. Rozhodčí: Janota. Bez karet. Diváků: 60.

V úvodu utkání byli hosté lepší a ujali se vedení. Druhý poločas byl podle valtířovského kouče Hlaváčka nejlepším výkonem jeho svěřenců v sezoně. Hostovice po přestávce inkasovali čtyřikrát.

SKP – Trmice B 1:2 (0:1). M. Tuček – Jaroš, Šerpán. Rozhodčí: Tachecí. ŽK: 0:2. Diváků: 30.

V utkání slabé úrovně dokázali hosté využít zkušeností a získat tři body.

Chlumec B – Sebuzín 2:1 (1:1). V. Škvor, D. Škultéty – Purkard. Rozhodčí: Janota. Bez karet. Diváků: 40.

Výsledek odpovídá průběhu utkání. Domácí fotbalisté měli po celé utkání převahu.

Mojžíř B – Dubice 6:1 (3:0). Kubala 2, Vitásek 2, Maštalíř, Jankovský – Pavel Malejovský. Rozhodčí: Zitko. Bez karet. Diváků: 100.

Hosté sice bojovali, ale střetnutí bylo jednoznačnou záležitostí domácích, které navíc posílili z A týmu Vobecký a Vitásek.

Vaňov B – Brná 3:6 (1:2). Hanták, Kodat, Caninec – Betka 2, Kytka 2, Večeřa, Balog. Rozhodčí: Šmíd. ŽK: 3:3. ČK: Žembery. Diváků: 40.