Svěřenci trenéra Romana Tikovského vyhráli v předchozím kole 5:1 na hřišti Vaňova a stejný výsledek zopakovali i v domácím střetnutí s Unionem Děčín.

„Utkání mohlo skončit vyšším rozdílem, po první půli jsme vedli již 4:0 a hosté mi nepřipadali jako tým, který přijel hrát i záchranu. Hráčů Unionu bylo pouze jedenáct, neměli gólmana, tak musel chytat hráč z pole,“ prozradil po utkání chuderovský kouč Tikovský a pokračoval:

„Po celé utkání jsme měli převahu, navíc padaly hezké branky. Nejhezčí byla zřejmě druhá trefa, kdy po akci Gabriela dával Krok míč do prázdné branky.“

Po první půli bylo rozhodnuto, a po přestávce sice měli domácí šance, ovšem trefili se již pouze jednou. A dočkal se i soupeř, který proměnil pokutový kop. Chuderovu se daří, v tabulce je sedmý a na čtvrtou střekovskou rezervu ztrácí pouze tři body.

V 15. kole podlehl Chuderov ve Velkém Březně a od té doby je na vítězné vlně. Vyhrál 4:0 v Benešově, 5:1 ve Vaňově a doma porazil postupně Petrovice 4:1, Střekov B 1:0 a nyní si odvezl výprask i Union Děčín.

„Union má mladý mančaft, ale o záchranu zde bojovali pouze dva starší hráči, ostatní jim příliš nepomohli. Po Vaňovu a Unionu Děčín nás tentokrát čeká těžší soupeř. Jedeme totiž na hřiště Trmic, které bojují o postup,“ dodává Roman Tikovský.

Chuderov – Un. Děčín 5:1 (4:0). Branky: Krok 2, Gabriel 2, Šimáček – Malec z PK. Rozhodčí: Hlavatý. ŽK: 1:0. Diváků: 80.

Chuderov: Kubálek (60. Fousek) – Špaček, Šindelář, Dvořák, Lučka (65. Kratochvíl ml.) – Moučka, Chrudimský, Gabriel, Žárský – Krok, Jarošík (46. Šimáček).