„Už to prostě přijít muselo, jeli jsme si do Lovosic pro tři body, ale podržel nás gólman Strachoň,“ přibližuje střetnutí neštěmický asistent Martin Beránek.

Čtyři trefy
„Už v první minutě postupoval náš bývalý hráč Kubaška sám na brankáře, ovšem Strachoň jeho střelu vyrazil. V 11. minutě jsme šli do vedení, když centroval Zvonek a skóroval Bartoš. Lovosice byly krůček od vyrovnání, když dostaly výhodu pokutového kopu, ale opět kraloval náš brankář. To byl zlomový bod utkání,“ tvrdí Beránek a pokračuje v hodnocení:

„Po půlhodině hry po centru Kroka zvýšil vedení Zvonek, ve 36. minutě se po přihrávce Stehlíka trefil Valenta a ještě v závěru prvního poločasu nám vyšel nacvičený signál a Stehlík zvýšil na 4:0.“

Po přestávce už v utkání branka nepadla, ovšem oba soupeři se utkají opět.

„Ve druhé půli se hra přiostřila, domácí se snažili snížit a měli míč častěji na kopačkách, ale náš celek hrál na brejky a i když už žádný nevyšel, s výsledkem jsme maximálně spokojeni. Výhru venku už jsme opravdu potřebovali. Nyní chceme tři body potvrdit v domácím střetnutí s celkem Krupky. S fotbalisty Lovosic se ale utkáme už 1.6. v semifinále Severočeského poháru,“ dodává Beránek.

Lovosice – ČL Neštěmice 0:4 (0:4). Branky: Bartoš, Zvonek, Valenta, Stehlík. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 3:4. Diváků: 120.

Neštěmice: Strachoň – Fousek, Bartoš, Novák, Žid – Stehlík, Valenta, Zvonek, Holly (65. Šanovský) – Janda (55. Růžička), Krok (75. Zoubele).