Úvod z říše snů, takový byl nástup Libouchce na šluknovský pažit. „Po třiceti vteřinách jsme dali góla, vstup se nám vydařil,“ liboval si Král. Jenže tím se domácí tým vypjal ke zvýšené aktivitě. „Dostali nás pod tlak, do vápna létalo hodně centrů,“ přiblížil dění vedoucí mužstva.

Jeden z nich usměrnil za zády brankáře Libouchce Lehrl. Navíc se ve vápně nejlépe zorientoval Hajduk, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě. „Vyrovnání přinesla rychle rozehraná standartku, na jejímž konci se ocitl střelec Hammer,“ popsal čtvrtý gól Král.

Po změně stran už to taková podívaná nebyla. „K tomu přispěl svými výroky i rozhodčí, bylo to rozhárané a vyhecované,“ všiml si Král. Po hodině hry se do šance protáhl Hejna, ale jeho akce vedoucí brankou neskončila.

„Michal Novák vysunul do sólo nájezdu Vyhnala, který přehodil brankáře a poslal nás do vedení,“ popsal klíčový okamžik vedoucí mužstva. I přes šance na obou stranách se už skóre do konce neměnilo a Libouchec bral tři body.

Šluknov – Libouchec 2:3 (2:2). Branky: Lehrl, Hajduk – Slavka, Hammer, Vyhnal. Rozhodčí: Husar. ŽK: 2:4. Diváci: 120.

Libouchec: Klačanský – Honsa, Schaffer (63. Drha), J. Novák, Kučera – Faix, Hammer, Hejna, Slavka – M. Novák (88. Škopek), Vyhnal (74. Šum).