Proboštov a Modrá má nyní o dva body méně než Střekov.

„Všichni věděli, jak důležitý zápas nás čeká a jsem přesvědčený, že pokud by mužstvo bojovalo jako v Neštěmicích, nemohli jsme prohrát. Trápí nás však marodka, nastupují tak i hráči, kteří by seděli na lavičce a šanci dostat se do kádru za pačesy nechytili,“ říká střekovský kouč Petr Čítek.

„Při prvním inkasovaném gólu byli zcela volní dva hráči soupeře. Pak jsme se vzchopili, dostali soupeře pod tlak a podařilo se nám vyrovnat stav. Do sítě se trefil v 44. minutě hlavou Bednář,“ vrací se k utkání Čítek a dodává:

„Ve druhé půli se soupeř zatáhl do obrany a čekal na šanci. Měli jsme velkou příležitost jít do vedení, na brankáře postupoval osamocený Habrdle, ovšem z hranice penalty vystřelil vedle. Nakonec se dočkal Proboštov, když šel Perk nesmyslně do skluzu, k míči se pak dostal osamocený Záveský a stav byl 1:2.

Pak jsme sice soupeře zatlačili, ale Proboštov už vedení ubránil. Už popáté jsme prohráli 1:2. Víme, že jde o všechno, ale nedokážeme se poprat o potřebné vítězství,“ postěžoval si střekovský kouč Čítek.

Nyní čeká na celek z Osady cesta do Kadaně. „Soupeři se daří, ale zase na rozdíl od nás je tady velké hřiště, tak potřebujeme něco vymyslet a zabodovat. Bohužel jsme doma s Modrou a Proboštovem prohráli a dostali se tak do těžké situace. Uděláme vše pro to, aby po skončení sezony byli oba soupeři za námi a uvidíme, jak dopadne divize,“ tvrdí Čítek.

Střekov – Proboštov 1:2 (1:1). Branky: Bednář – Kočí, Záveský. Rozhodčí: Sabo. ŽK: 1:4. ČK: Váňa (Proboštov). Diváci: 100.

Střekov: Souček – Franc, Perk (77. L. Lenc), Král, Smetana – Habrdle, Linhart, M. Novotný, Vošahlík – Bednář (73. Urbík), Sedlák (83. Stakič).