Celek Brné prohrál s Hostovicemi a před tímto soupeřem už má pouze čtyřbodový náskok. O druhé místo v tabulce, které bude možná také znamenat postup, se bude ještě tvrdě bojovat.

Jasno je po dalším kole i na poslední příčce tabulky, kde má vaňovská rezerva, po porážce na Ravelu, na předposlední místo ztrátu devět bodů. Po výhře B mužstva Povrlů klesla na předposlední místo pořadí rezerva Chlumce.

Ravel - Vaňov B 2:1 (1:0). Branky: Branda, Kasprij - Vondra. Rozhodčí: Tachecí. ŽK: 1:1. Diváků: 30.

Ravel zvítězil podruhé za sebou v domácím prostředí. Výhra nad posledním celkem tabulky byla zasloužená, šancí si domácí vypracovali na dva zápasy.

Trmice B - Chlumec B 5:1 (1:1). Šerpán 4 (1 z PK), Jaroš - Nedvěd. Rozhodčí: Mikan. ŽK: 1:3. Diváků: 30.

V první polovině utkání domácí šance ještě nevyužili. Po přestávce však už našli střeleckou mušku. Dařilo se Šerpánovi, který se trefil čtyřikrát.

Sebuzín - Tisá 2:1 (2:0). Kopecký, Jan Dvořák - vlastní. Rozhodčí: Grupač. ŽK: 2:2. Diváků: 60.

V kvalitním utkání překvapili domácí soupeře výborným výkonem v první půli. Po přestávce se hosté snažili o zisk bodů, ale dokázali pouze snížit na konečných 1:2, když si domácí celek vstřelil vlastní branku.

Skorotice - Mojžíř B 3:0 (1:0). Vonka 2, M. Rohlík. Rozhodčí: Holly. ŽK: 2:2. Diváků: 70.

Výhra vedoucího celku byla zasloužená. Domácí po celé utkání kontrolovali hru.

Dubice - Valtířov 4:2 (0:1). Vinš, Musil, Jeníček, Najman - Slezáček 2. Rozhodčí: Klobása. ŽK: 0:2. Diváků: 50.

Domácí nevyužívali šance a v 55. minutě prohrávali 0:2. Pak se však Valtířovu zranil gólman, do branky šel hráč z pole a skóre se otočilo.

Hostovice - Brná 3:0 (2:0). Dvořák 2, Tipta. Rozhodčí: Zíma. ŽK: 1:3. Diváků: 40.

Domácí měli více ze hry a zaslouženě zvítězili. Navíc si domácí chválili výkon rozhodčího z krajské listiny.

Povrly B - SKP 3:1 (0:0). M. Smoleňák, Škoda, Janek - Minařík. Rozhodčí: Sůra. ŽK: 1:2. Diváků: 20.

Po vyrovnané první půli se po přestávce domácí střelecky chytli. Hosté snížili až v poslední minutě zápasu.