„Začali jsme dobře, Tahal mířil těsně mimo a v 18. minutě šel Chrudimský sám na gólmana, šanci ale nevyužil. Pak hlavičku Melichara vytáhl brankář, stejně jako dělovku Chrudimského a nakonec zamířil Melichar pouze do tyče. Za Chuderov zahrozil pouze Guttmann, ale v 51. minutě jsme šli Uhlířem do vedení,“ říká vedoucí družstva domácích Petr Polák.

„Pak sice zlikvidoval Sládek šanci Šimáčka, ale v 63. minutě Gabriel srovnal. Poté ještě hosté nastřelili břevno a šanci Tahala zlikvidoval brankář. Šancí jsme měli dost, ale nakonec jsme s remízou spokojeni. Nyní potřebujeme zabodovat v derby na půdě Chabařovic a věříme, že si Chuderov doma poradí s celkem Srbic,“ říká Polák.

V Chuderově zavládla po utkání spokojenost. „S bodem jsme spokojeni, v první půli nás podržel gólman. Ovšem krátce po přestávce, po nedorozumění stopera s brankářem šli domácí do vedení. Gabriel však srovnal, Strnad nastřelil břevno a domácí se báli o bod, když nakonec dohrávali v deseti,“ říká chuderovský kouč Roman Tikovský a dodává: „Nyní hostíme vedoucí Srbice, chceme bodovat a skončit na páté příčce.“

Trmice – Chuderov 1:1 (0:0). Branky: Uhlíř – Gabriel. Rozhodčí: Beneš. ŽK: 4:2. ČK: Šalda (Trmice). Diváci: 90.

Trmice: Sládek – J. Mikeš, Melichar, Tadlánek, Beran – Chrudimský, Hrudka, Šalda, Jaroš (75. Bánom) – Uhlíř, Tahal.

Chuderov: Kubálek – Žárský (85. Jarošík), Šindelář, Dvořák, Lučka – Moučka, Guttmann (75. Chrudimský), Strnad, Špaček – Gabriel, Krok (46. Šimáček).