Chuderov získal v šestadvaceti odehraných zápasech dvanáct výher, šestkrát se o body podělil a osmkrát odcházel z trávníku se sklopenou hlavou. V soutěži nastřílel 58 branek, 51 jich inkasoval a získal 42 bodů. „Vyšla nám druhá polovina sezony. V té první se příliš nedařilo, ale pak se naše výkony zlepšily,“ tvrdí kouč Tikovský, který povede mužstvo i v další sezoně.

V kterém střetnutí jste byl s výkonem mužstva nejvíce spokojený?

Určitě to byl zápas v Benešově, který jsme 4:0 vyhráli, dařilo se nám i na hřišti postupujících Trmic, kde jsme remizovali 1:1 a kvalitní byl i domácí duel se střekovskou rezervou, který jsme nakonec 2:1 vyhráli.


A naopak, kdy jste byl po střetnutí nejvíce zklamaný?


Tak to bylo po duelu ve Svádově. Prohráli jsme tady 3:4 a po utkání jsem byl hodně nespokojený.


Kdy zahájí fotbalisté Chuderova přípravu na novou sezonu?


Začátek už se blíží. První trénink máme na programu už v pondělí 18. července.


Dají se očekávat změny v sestavě?


Dvě až tři jména bychom v sestavě rádi přivítali. Jednáme o posílení, ale zatím není nic jistého.


V prvním soutěžním kole hostíte nováčka soutěže ze Skorotic…


Los to není příliš dobrý. Jde o nováčka, který přijede s tím, že na našem hřišti nemá co ztratit. Už se nám to stalo s Petrovicemi. Ty přijely jako nováček a odvezly si tři body. Pokud však jde o zkušenost, tak bychom měli soupeře přehrát, ale jistého ve fotbale nikdy nic není.


S kým se v přípravě utkáte?


V prvním duelu hostíme 27. 7. Petrovice, následně náš celek prověří 3. srpna Libouchec a v generálce změříme síly s nováčkem 1.A třídy z Trmic. Všechny zápasy sehrajeme na domácím hřišti.


S jakým umístěním byste byl v nové sezoně spokojen?


Určitě bychom chtěli být nejhůře do pátého místa. Pokud zůstane tým pohromadě, mohlo by to vyjít. Ale jsou tady problémy, pokud vzhledem k pracovnímu vytížení budou chybět Guttmann a Lučka, bude to pro nás oslabení. I proto chceme posílit, pokud by k tomu došlo.


Kde vidíte největší favority dalšího ročníku 1.B třídy?


Určitě kvalitní celky budou mít Velké Březno a střekovská rezerva. Dále uvidíme co Trnovany, které přicházejí místo Srbic z Teplicka a zbrojí prý i Svádov.