Pořadatelskému týmu v čele s hlavním organizátorem Jaroslavem Hauznerem se znovu podařilo do Ústí přilákat plejádu fotbalových i televizních hvězd. A za to mu dáváme palec nahoru!

Jste se čtvrtým ročníkem Old Boys Cupu spokojený?
Jestli se bavili lidé, tak to splnilo účel. Turnaj děláme hlavně pro diváky, proto je bez vstupného. Chceme aby tady byla zábava, protože co si budeme povídat, podobných akcí v Ústí moc není.

To máte pravdu. Navíc dorazilo velké množství legendárních hráčů i známých herců…
Jsem upřímně rád, že jsme mohli před Vánocemi přivítat tolik známých fotbalistů. Nechtěli jsme to ale šponovat až tak fotbalově, takže jsme to trochu odlehčili družstvem herců a známých televizních tváří. Návštěva, která na turnaji byla, nás motivuje k tomu, abychom ho dělali i do budoucna a aby to byla spíše zábava než fotbal.

Přesto spousta ohlášených hvězd nakonec nedorazila. Jak moc vám to narušilo plány?
Ti lidé, jako je například herec Ivan Trojan, by sem rádi přijeli, ale mají toho hodně. Jsou tak vytížení, že třeba až do pátku nevědí, jestli přijedou. Natáčení je natáčení, s tím se bohužel nedá nic dělat.

Jak náročné je skloubit roli organizátora turnaje s rolí hráče Army?
Musím poděkovat svému realizačnímu týmu. Za předchozí roky to máme tak dobře zaběhlé, že si na turnaji stihnu dát i pivo (smích).

Loni jste s Armou skončili třetí, letos to bylo až šesté místo. Není to zklamání?
Abych řekl pravdu, tak výsledky ani moc neřeším. Víc je pro mě to, že vidím lidi, kteří se u nás dobře baví.

Můžete už nyní prozradit, zdali bude i pátý ročník Old Boys Cupu?
Určitě. Tímto bych rád poděkoval kolegovi Jirkovi Duškovi, řediteli turnaje. On je tím člověkem, který má k fotbalu vztah a dokáže na turnaj sehnat peníze. Právě on dostal Armu tam, kde dnes je. S velkou ochotou mi každoročně naplní rozpočet a proto se mi turnaj velmi dobře organizuje. Rád bych ale poděkoval i primátorovi města Ústí nad Labem Vítu Mandíkovi, který nám na poslední chvíli také přispěl velkou částkou. Jsem rád, že jsme rozpočet pokryli.

Je nějaká hvězda ať už fotbalová nebo televizní, na kterou máte zálusk a chtěl byste ji do Ústí dostat?
Složení je každý rok jiné a právě v tom je ten turnaj zajímavý. Mám vizi, že bychom sem každý rok pozvali čestného hosta, nějakého velikána fotbalu, který by tady vždy strávil třeba půl hodiny, udělal by autogramiádu a pak by předal ceny. Můj nesplněný sen je pozvat legendu Karla-Heinze Rummeniggeho, byl to můj hráčský idol. Ale nevím, jestli to je v možnostech našich sponzorů, jestli je to reálné. Je to zatím jen vize, která je nenaplněná.