V sobotu se ústecká Arma s Tipsport ligou rozloučí, když se v Děčíně od 15 hodin utká s nováčkem České fotbalové ligy, hráči z Roudnice.

„Po tomto utkání se s některými hráči rozloučíme, tudíž majív sobotu poslední šanci přesvědčit nás o svých kvalitách. V pondělí odjíždíme do právě do Roudnice na soustředění a tady nebudeme hrát žádné utkání,“ tvrdí trenér Army Svatopluk Habanec, který má v kádru na zkoušce další tváře.

„Je tady Vratislav Bobor, který je hráčem Dukly Bánská Bystrica a naposledy hostoval ve Zvolenu, Emil Lukáč z Trebišova, Radek Vlk, který je synem Luboše Vlka, který získal titul z Vítkovicemi a byl českým reprezentantem a na zkoušku přichází Samir Fella. To je turecký hráč, který hrával ve Francii třetí ligu,“ jmenuje uchazeče o dres Army Habanec a pokračuje: „Vlk je obránce, který přichází jako možnost náhrady při zranění Dvořáka a vzhledem k tomu, že moc nevěřím, že by se vrátili Veverka a Volek, musíme na to reagovat.“

Tabulku děčínské skupiny zatím vedou Teplice, ale druhý Liberec má na kontě o utkání méně a Teplice v přímém souboji porazil. Varnsdorf a Teplice mají na kontě tři body a jediná bez bodového zisku zůstává Arma.

V sobotu hrají Děčíně od 11 hodin utkání Liberec s Varnsdorfem, pak se utká Arma s Roudnicí a programu bude uzavřen ve středu 25. ledna, kdy hrají Teplice a Varnsdorf a Liberec s Roudnicí.

„Je to sice příprava, ale do utká s Roudnicí, která stále vydatně posiluje, jdeme s ohledem na výsledek. Zatím jsme všechna utkání prohráli, branek jsme také dostali požehnaně, tudíž čekám, že si hráči uvědomí, že už trénujeme prakticky tři týdny, blíží se zahájení odvet ve druhé lize, ve kterých bychom s tolika góly v síti určitě neuspěli. Proto bych byl rád, kdyby se nám podařilo Roudnici porazit, i když ta potrápila Teplice, které o těsné výhře rozhodly až v závěru a pak v Děčíně porazila celek Varnsdorfu.“