Do vedení se Arma dostala ve 25. minutě, kdy se trefil Bobor, kterého Arma zkouší z Bánské Bystrice. Za čtyři minuty bylo srovnáno a i tentokrát se trefil hráč Army, Džuban však mířil do vlastní sítě. Po celý zápas sněžilo a o výsledku rozhodčí Holek. Ten přišel na hřiště v 68. minutě, kdy vystřídal střelce vedoucího gólu Army a za dvě minuty vstřelil úvodní gól. V 78. minut se trefil opět Holek a uzavřel střelecký účet utkání.

"Už v první půli jsme měli šance a říkám, že jsem rád, že se nám konečně podařilo vyhrát. Po porážkách hráčům trochu stoune psychika před odjezdem na týdenní soustředění v Roudnici, kam odjíždíme v pondělí," říká trenér Army Svatopluk Habanec a dodává: "Představili se další noví hráči a zatím náš kádr nikdo neopustí. Na soustředění odjedou i případné posily. Uvidíme, někdo možná skončí u týmu ve středu, jiný třeba v sobotu, ale chci hráče vidět v akci na soustedění v Roudnici."

Ústí - Roudnice 3:1 (1:1).

Branky: Holek 2, Bobor - vlastní Džuban.

Ústí: Novák - Vlk, Džuban (46. Valenta), Jablonský. Lukáč - Samir Fella (65. Peterka), Zachariáš (46. Dragoun), Lácha (46. Martykán), Moulis - Gulajev (46. Paprčiak), Bobor (68. Holek).