První přišla v prvním půli, kdy po minele uprostřed hřiště postupoval Šmidrkal sám na brankáře Fendricha a střelou k tyči jej překonal. V úvodu druhé půle rychle srovnal Moulis, když stačilo, aby po centru Gulajeva trefil branku. Arma se pak stejně jako v první půli dostávala do šancí, které však nevyužila a tak trestal soupeř. Čtvrthodinku před koncem se vydal gólman Fendrich daleko za velké vápno, ve snaze odkoupnout míč, ovšem Novotný byl u něho dříve a jeho lob byl přesný.

Před úvodním duelem jarní části druhé ligy s Jihlavou čekají na Armu ještě střetnutí s Mostem a Chomutovem.

"Česká Lípa byla důraznější, její hráči pochopili, že fotbal se dá hrát na jeden dotek a naši hráči mně, pokud jde o důraz vyložen zklamali. Lípa vyhrála zaslouženě, protože proměnila dvě naše obrovské chyby. My jsme své šance nevyužili. Opakuji, že jsem byl zklamán nasazením a důrazem v osobních soubojích. Některým hráčům říkáme, aby nedrželi dlouho balón a oni ho schválně drží co nejdéle. Tak prostě v dalších duelech hrát nebudou," nebyl po utkání spokojený ústecký kouč Svatopluk Habanec.

FK Ústí nad Labem - FC Arsenal Česká Lípa 1:2 (0:1). Branky: Moulis - Šmidrkal, Novotný.

Ústí: Fendrich - Vlk, Džuban (46. Valenta), Jablonský, Dvořák (46. Zeman) - Lácha, Dragoun (46. Peterka), Martykán (46. Zachariáš), Moulis (65. Benčík) - Gulajev, Holek.