„Bylo to super. Diváci jsou tady vždycky skvělí. Moc jim děkuji, že na mě nezapomněli," povídal po zápase zkušený bek a jedním dechem dodal: „Výsledky Ústí budu samozřejmě sledovat a přeji klukům, aby se jim dařilo co nejlépe."

Vrátil jste se do Ústí nad Labem, tentokrát však v roli soupeře. Jaké to bylo?
Byl zajímavý pocit zahrát si proti klukům, které dobře znám. Snažil jsem se si zápas co nejvíce užít. Chtěli jsme to rozhodnout co nejdříve, ale Ústí nám to zkomplikovalo tím, že měli jednu šanci a pak nám dali gól. Naštěstí se nám podařilo rychle vyrovnat. V poločase jsme si řekli, že musíme ještě přidat a využít nějakých věcí ve hře, což se nám nakonec povedlo a otočili jsme to v náš prospěch. Je super, že jsme vyhráli a postoupili.

Co se vám honilo hlavou ve chvílích, kdy bylo Ústí lepší a mělo šance?
Bylo to o euforii, když se hraje proti soupeři z vyšší soutěže, tak se tým chce vytáhnout. Ze začátku domácí chtěli více a nám naopak dělalo problém kombinovat. Ústí svou šanci využili a šlo do vedení. Nám se ale naštěstí podařilo rychle srovnat stav.

Bylo to pro další vývoj zápasu rozhodující?
Myslím si, že ano. Kdyby se šlo do druhého poločasu za stavu 1:0, tak by domácí asi více zalezli a pak by bylo těžké dobývat jejich obranu. Naštěstí jsme ale vyrovnali a ve druhé půli se začínalo od začátku. To nám pomohlo.