Zlomit výsledkové prokletí se pokusí v sobotním domácím utkání s Českými Budějovicemi, které startuje na Městském stadionu v 18.00!

„Tuto sérii chceme zlomit. Věřím, že to dokážeme a s Budějovicemi zvítězíme," řekl pro klubový web mladý stoper Army Antonín Křapka, který přišel do týmu během zimní přestávky. On sám tedy ještě vítěznou náladu v kabině nezažil. „Už bych chtěl poznat vítězný pokřik, protože jsem ho ještě nezažil," přiznal s úsměvem na rtech.

Chybí klid a důraz v koncovce

V utkání s Jihočechy ale nečeká na modro-bílé vůbec snadný úkol, hráči Českých Budějovic mají na jaře formu. Doma remizovali s Karvinou v divoké přestřelce 4:4 a naposledy si vyšlápli na silný Sokolov, který porazili 1:0.

To Arma se zatím hledá, ve dvou jarních domácích duelech ještě nevstřelila gól, remízou 0:0 skončilo její utkání s Varnsdorfem i Frýdkem-Místkem. „Chybí nám větší klid a důraz v zakončení, což doufám v sobotu zlomíme," přeje si Křapka. V podzimním vzájemném utkání Arma zvítězila 1:0. Naváže na to i před vlastním publikem?