Velký fotbalový svátek bude v úterý 20. října od 18.00 hod. k vidění na Městském stadionu v Ústí nad Labem. Hráči Army změří v rámci osmifinále MOL Cupu síly s pražskou Duklou, účastníkem Synot ligy.

Na dva zápasy

„Na zápas se těšíme a věříme, že Duklu můžeme potrápit. Osmifinále už se hraje na dva zápasy, takže by bylo hezké neinkasovat a nějaký gól vstřelit," zasnil se útočník Severočechů Tomáš Smola.

Se svými spoluhráči už jednoho favorita zaskočili, ve třetím kole poháru si Arma vyšlápla na pražskou Slavii a doma ji před rekordní návštěvou 3296 diváků porazila 4:2.

„Když do toho dáme všechno, tak to může znovu vyjít," je přesvědčený záložník Alois Hyčka, který ale do duelu kvůli červené kartě z utkání s Opavou s jistotou nezasáhne.

Deset mačů bez prohry

Hráči Ústí nad Labem by proti favoritovi rádi prodloužili svou neporazitelnost, která momentálně čítá už deset soutěžních zápasů za sebou.

„Držíme sérii bez porážky a pro naši psychiku to bude důležitý zápas. Snad se oklepeme z toho nepovedeného pátku," připomněl Smola utkání Národní ligy s Opavou, ve kterém Arma v 90. minutě vedla 3:1 a přesto „jen" remizovala.

Vstupenky na duel s Duklou stojí 70 korun, děti jdou na fotbalový svátek zdarma.