Hlavním hrdinou byl jedenadvacetiletý Jakub Kopřiva, jenž vstřelil hattrick. Domácí vedli po první půli díky jeho brance a trefě Vávry 2:0, po změně stran viděli diváci přestřelku. V 63. minutě potvrdil dobrou formu Matějka, už za minutu ale přidal další zásah Kopřiva. Na ten mu ihned odpověděl Bassey, jenže o sedm minut později dokonal sokolovský střelec hattrick a stanovil konečný účet utkání na 4:2 pro Baník.

„I když jsme v některých momentech hráli opravdu dobře, špatně jsme bránili, což je důvod naší porážky,“ řekl po utkání ústecký trenér Aleš Křeček. „Sokolov hrál důrazně, agresivně, nám trvalo, než jsme se dostali k naší hře. Opět jsme dali prostor mladým hráčům, soupeř kvalitně posílil a myslím, že nyní má hodně dobrý tým, který se popere o záchranu.“

Arma tak zaznamenala třetí porážku v přípravě, která už se přehoupla do své druhé poloviny. Ústecký tým čekají ještě Brozany (sobota 15.2., 10.00), o týden později Vyšehrad a pak generálka v Jihlavě. Do jarní části ligové sezóny vstoupí Křečkova družina 7. března v Prostějově. 

Fotbal, zimní příprava 2020
FK Baník Sokolov – FK Ústí nad Labem 4:2 (2:0)
Branky: 23., 64. a 72. Kopřiva, 34. Vávra – 63. Matějka, 65. Bassey
FK Ústí nad Labem: Tvrdoň – Strada (71. Zůza), Hudec, Pimpara (46. Brak), Prošek – Peterka, Valenta (54. A. Černý), Richter, Drame (46. Bílek) – Bassey, Matějka.