„Chtěli bychom všechny naše fanoušky požádat o maximální podporu, kterou budou naši hráči potřebovat. Nutnost cítit domácí prostředí je pro hráče nezpochybnitelná. Doufáme, že se hostujícími fanoušky nenecháte zahanbit a pomůžete Armě k dobrému výsledku," zve diváky na stadion výkonný ředitel klubu Petr Heidenreich.

BEZPEČNOSTNÍ OPATŘENÍ

Vzhledem k atraktivitě a důkladné organizaci celého utkání klub plánuje několik organizačních opatření, kterými se fanoušci budou muset řídit. „Žádáme je o zvýšenou trpělivost a také o to, aby na stadion dorazili s dostatečným předstihem, aby se na tribuny dostali včas," píše se v oficiální tiskové zprávě FK Ústí.

U každého vchodu na stadion budou probíhat důkladné bezpečnostní prohlídky, které budou zaměřeny na pyrotechniku a vnášení nepovolených předmětů na stadion, u kterých může dojít ke zdržení při vstupu.

VSTUPENKY V PŘEDPRODEJI

Pokud nechcete absolvovat předzápasové fronty, můžete vstupenky na utkání zakoupit v předprodejích, které probíhají jak na sekretariátu Městského stadionu, tak v kavárně Café In v obchodním centru Forum. Cena jedné vstupenky je 50 korun, ženy a děti do 15 let mají vstup zdarma.

Pokladny budou otevřené i v den zápasu. Lístky si přímo na místě budete moci zakoupit od 14.30 hodin, brány stadionu se pak otevřou o hodinu později. V den utkání se ale budou prodávat pouze dvě vstupenky na osobu a vstup E z Vinařské ulice bude vyhrazen výhradně pro fanoušky Baníku Ostrava.