„Do zápasu jsme šli z plné přípravy a co mě mrzí, je spousta neproměněných gólových příležitostí. Minimálně deset dalších šancí jsme spálili, což nás provázelo po celý podzim. Na tom musíme opravdu zapracovat," nechal se slyšet kouč ústeckých fotbalistů Přemysl Bičovský.

Jeho tým nastoupil do obou poločasů v odlišné sestavě, šanci dostali i nováčci z Bosny a Hercegoviny Šmigalovič se Zukičem a rodák z Beninu Uka. Prvně jmenovaný se dokonce zapsal do střelecké listiny. „Ještě je brzo tyto hráče jakkoliv hodnotit, ale můžu říct, že žádný z nich nezklamal. Ještě dostanou šanci v sobotním utkání proti Roudnici a pak se rozhodneme co a jak dál," vyprávěl Bičovský.

Jeho tým čeká po prvním vítězství další porce nepopulární dřiny. „Nyní se budeme dál věnovat kondici, vytrvalosti a síle. A v sobotu od 10.15 hodin změříme síly s domácím týmem," nastínil další plány kouč Army.

Zároveň naznačil, že je možné, že kádr během soustředění doplní další hráči na zkoušku. „Možné to je. Kdyby se naskytla taková příležitost, tak bychom na ni určitě reagovali. Nyní ale nemá cenu předbíhat, soustředíme se na to, aby se tým dostal do fyzické kondice," uzavřel trenér.

FK Ústí nad Labem – Štětí 7:1 (3:1)

Branky: Šmigalovič, Hrošovský, Hovorka, Peterka, Zeman, Valenta, Hanich – Rejman.

Ústí: 1. poločas: Schwamberger – Dvořák, Džuban, Zukič, Folwarczny – Hovorka, Martykán, Česlák (20. Hrošovský), Pavlíček – Veverka, Šmigalovič. 2. poločas: Schwamberger – Zeman, Uka, Valenta, Benčík – Kuna, Peterka, Hrošovský, Volek – Hanich, Moulis.