Úvodní minuty patřily na Městském stadionu hostujícímu týmu, v jehož základní sestavě nastoupilo hned pět fotbalistů z Řecka. Už v 5. minutě zahrozil z přímého kopu Vasilakos, jehož ránu vyrazil brankář Novák na roh. A z toho se hostům podařilo skórovat, hlavou se prosadil Ujec.

Inkasovaný gól ale Severočechy probudil a v následujících minutách měli výrazně navrch. Už po čtvrthodině hry se navíc dočkali vyrovnání. Hrošovský dostal parádní přihrávku na malé vápno a sám před gólmanem Duchečkem nezaváhal – 1:1. Vzápětí mohl otočit skóre Volek, s jeho slabou střelou si ale hostující brankář poradil a o chvíli později Hrošovský ve slibné pozici promáchl.

Ve 40. minutě už se ale Ústečané dočkali. Moulis byl ve vápně faulován Vasilakosem a nařízenou penaltu s přehledem proměnil stoper Valenta.

Ve druhé půli tempo značně opadlo. Ústečané se začali trápit a kombinace jim nevycházeli. V 62. minutě mohl vyrovnat Melissopoulos, jeho rohový kop kroucený do brány ale gólman Novák vyrazil a na druhé straně se dvakrát ve slibné šanci neprosadil střídající Pavlíček. Když si pak ústecký brankář v závěru poradil s dalším přímým kopem Melissopoulose, radovali se hráči Army z cenného vítězství.

FK Ústí nad Labem – FK Čáslav 2:1 (2:1)
Branky: 14. Hrošovský, 40. Valenta z PK – 6. Ujec. Rozhodčí: Houdek – Ratajová, Černý. ŽK: 2:2 (Zukič, Martykán - P. Efthymiadis, Charuza). Diváci: 734.

FK Ústí: Novák - Zeman, Valenta, Zukič, Dvořák - Hovorka (72. Pavlíček), Martykán, Peterka, Hrošovský, Volek (89. Folwarczny) - Moulis (81. Hanich). Trenér: Bičovský.

FK Čáslav: Ducheček - Šandera, Karal, Vasilakos, Achemaistos - Fikejz, P. Efthymiadis, Pollalis (57. Charuza), Melissopoulos (78. Hippias) - Ujec - Sklenář (57. G. Efthymiadis). Trenér:  Kopecký.