„První poločas byl z naší strany parádní, dali jsme tři góly a ukázal se rozdíl mezi soutěžemi. Takhle nějak by to mělo vypadat. Do druhé půle jsme prostřídali sestavu a jsem rád, že si po zranění zahrál i Honza Martykán. Odehrál celý poločas a přidali jsme ještě čtvrtý gól," pochvaloval si sportovní manažer Stanislav Pelc.

Po utkání však na hráče Army čekaly velké nepříjemnosti, někdo jim totiž odcizil věci z kabiny. „Zhruba osmi hráčům, včetně vedoucího týmu se ztratila finanční hotovost či hodinky. Naštěstí jim alespoň zůstaly mobilní telefony a peněženky s kreditními kartami a doklady," vyprávěl Stanislav Pelc s tím, že hráči hned po zjištění této nepříjemnosti zavolali Policii České republiky.

MUSELI K VÝSLECHU

„Kluci museli odejít k výslechu a domů se vrátili až v podvečer. Škoda byla asi třicet tisíc korun. Policie to nyní bude vyšetřovat, ale je otázkou, jestli toho zloděje chytnou. Zámek od kabiny byl přitom neporušený, profíci to dnes údajně odemknou snadno. Byla to velká nepříjemnost a co mám zprávy, tak minulý týden se asi dvacet kilometrů odsud to samé přihodilo hráčům Dukly při utkání s Českými Budějovicemi. Těm ale zmizelo úplně všechno, včetně peněženek a dokladů," dodal Stanislav Pelc.

Štěchovice – FK Ústí n. L. 0:4 (0:3)Branky: 19. Peterka, 37. Moulis, 41. vlastní Kučera, 74. Pouček.
Sestava Ústí: 1. poločas: Zacharda – Zeman, Zukič, Piroch, Šnirc – Kateřiňák, Peterka – Moulis, Výborný, Leibl – Jindráček. 2. poločas: Tvrdoň – Zeman (60. Ondrejka), Piroch, Vaněk, Pícha – Miskovič, Martykán – Moulis (65. Výborný), Mysliveček, Procházka – Pouček.