FORTUNA: LIGA – SKUPINA O EVROPU, 2. ZÁPAS:
Liberec – Teplice (neděle, 15.00)

FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA:
Viktoria Žižkov – Varnsdorf (neděle, 10.15)

ČFL B:
Ústí n. L. – Zápy (sobota, 14.00), Baník Most-Souš – Teplice B (sobota, 15.00), Ml. Boleslav B – Brozany (neděle, 10.15)

Sport ilustrační
GLOSA: Krást si diváky? Nesmysl! Na Armě pochopili, jak potěšit fanoušky

DIVIZE B:
Slaný – Chomutov (pátek, 18.00), Louny – Štětí (sobota, 14.00)

KRAJSKÝ PŘEBOR:
Neštěmice – Kadaň (sobota, 10.15), Litoměřicko – Brná, Krupka – Oldřichov (oba sobota, 10.30), Ústí n. L. – Vilémov (sobota, 15.00), Srbice – Ledvice, Proboštov – Černovice, Modlany – Jílové (všichni sobota, 17.00), Baník Most-Souš B – Žatec (neděle, 15.00)

I. A TŘÍDA:
H. Jiřetín – N. Sedlo (sobota, 10.30), Dobroměřice – Strupčice (sobota, 14.00), Jun. Děčín – Rumburk (sobota, 14.30), Bílina – Pokratice-Litoměřice (sobota, 15.00), Šluknov – Libouchec, Ervěnice-Jirkov – Dušníky, Mojžíř – Lovosice (všichni sobota, 17.00), Spořice – Roudnice (neděle, 15.00)

I. B TŘÍDA A:
Svádov-Olšinky – Chlumec (sobota, 10.30), Malšovice – Křešice (sobota, 13.00), Bohušovice – Chuderov, Žitenice – Sebuzín, Úštěk – Hostovice (všichni sobota, 13.30), Roudnice B – Trmice, Č. Kopisty – Lukavec, V. Březno – Heřmanov (všichni neděle, 17.00)

České Kopisty (modrá) vyhrály na půdě Sebuzína 1:0.
Změny asi budou, připustilo vedení na jaře trápícího se Sebuzína

I. B TŘÍDA B:
Málkov – Meziboří (sobota, 10.15), Údlice – Rašovice, Březno – Perštejn, Duchcov – Louny B (všichni sobota, 10.30), Chlumčany – Kryry (sobota, 13.00), Blažim – Lenešice, Podbořany – Osek (oba sobota, 13:30), Litvínov – Klášterec (neděle, 14.00)

OKRESNÍ PŘEBOR ÚSTECKO:
Libouchec B – Skorotice (sobota 10.30), Přestanov – Trmice B, Povrly – Chabařovice (sobota 14.00), Dubice – Malečov, Vaňov – Petrovice, Neštěmice B – Střekov (sobota 17.00)

III. TŘÍDA ÚSTECKO:
Valtířov – Lokomotiva Děčín (sobota 16.00), Velké Chvojno – Sebuzín B (Chuderov) (sobota 17.00), Svádov-Olšinky B – Mojžíř B (neděle 16.00)