Arma padla v posledním kole na hřišti posledních Vítkovic 1:3, před svými fanoušky si tak bude chtít vylepšit reputaci a ukázat, že i bez trenéra Aleše Křečka, jenž předčasně skončil, umí hrát fotbal a vyhrávat. Do metropole na Labi přijede nepříjemná Líšeň, která v minulém zápase obrala vedoucí Pardubice (1:1).

Kouč Křeček slíbil, že ačkoliv bylo jeho působení u A týmu ukončeno, na své bývalé svěřence se dorazí podívat alespoň z tribuny. A nebude sám. Další vlna uvolňujících se opatření pustí na stadion opět několik stovek fanoušků. "Samozřejmě ale zůstává v povinnosti rouška, u vstupu bude divákům měřena teplota," upozorňuje klub.

Podzimní duel na Moravě Arma zvládla, vyhrála 3:1 po trefě Proška a dvou brankách Dramého. Ten se trefil i ve Vítkovicích a doma s Duklou Praha.

BRNÁ CHCE TRIUMF

Ve stejný čas jako na Městském stadionu, tedy v 17 hodin, vypukne i bitva v Brné, kam přijede Vilémov. A nepůjde o nic důležitějšího než o triumf v krajském poháru.

Hraje se na dva zápasy, první duel skončil ve Šluknovském výběžku nerozhodně 3:3. Výhodu tedy budou mít svěřenci Tomáše Heřmana, jimž stačí i remíza 2:2 či nižší. "Do Vilémova jsme si jeli pro dobrý výsledek a uhráli jsme ho. Na duel před našimi fanoušky se těšíme a věříme, že pohár zůstane v Brné," řekl kouč Brné.