Na domácím hřišti totiž dostali devět branek od Hrobců a po porážce 0:9 klesli na 12. místo tabulky.

„Jsem naštvaný kvůli tomu, jak k tomu naši hráči přistoupili. Od první minuty nedodrželi taktické pokyny. Přestože je soupeř kvalitní a má řadu výborných hráčů, svou ležérností a malou bojovností jsme mu to výrazně usnadnili," zlobil se po utkání Karel Koubek, člen výboru SK Brná.

NEDALI DO TOHO SRDÍČKO

Domácí už v poločase prohrávali o čtyři branky a bylo prakticky po zápase, kanonáda Hrobců ale pokračovala i po přestávce a hosté se nakonec zastavili až na devíti brankách.

„Je to ostudný výsledek, budeme si muset s hráči promluvit. Nedali do toho srdíčko, nebojovali. Jsem přesvědčený, že když budeme hrát na sto procent, můžeme hrát s každým, v tomto utkání jsme ale nehráli ani na padesát procent. Defenzivní činnost celého mužstva je špatná, děláme hrubé chyby v rozehrávce. Takhle to dál nejde, musíme udělat maximum pro to, aby se to neopakovalo," dodal Karel Koubek.

Brná - Hrobce 0:9 (0:4) Branky: Polák 3 (1 z PK), Kala 2, Neuman, Tomášek z PK, Mikas, Lukeš. Rozhodčí: Matys. ŽK: 3:1. Diváci: 86. Brná: Satek - Koranda, Večeřa, T. Heřman, Guth - Smetana (68. Prousek), Bartoš, Seidl, Michajlov (46. Betka) - Demčenko, Gibala.