„Jsem rád, že jsme se po té náloži v Bílině oklepali. Je to důležitá výhra pro naši psychiku,“ neskrýval radost kouč Martin Beran.

Hráči Českého lva vlétli na soupeře hned od úvodních minut. „Možná nás podcenili, ve 12. minutě jsme vedli po trefách Kroka s Růžičkou už 2:0. Pak sice hosté snížili, ale ještě do půle vymetl šibenici Lehký,“ povídal trenér.

Po přestávce exhibice domácích pokračovala. „Přidali jsme další branky, ale bylo to zcela zasloužené. Hosté byli hodně opaření. Snažili se s tím něco udělat, ale v závěru dokonal svůj hattrick Krok,“ pokračoval kouč.

Jeho tým si polepšil na desáté místo tabulky a hlavně odskočil nejbližším pronásledovatelům.

„Příště máme doma Modlany. Mají velmi zkušené hráče a už se dostali ze sestupových vod. Bude to těžký zápas, ale pokusíme se na ně dobře připravit a zopakovat výkon s Krupkou," dodal lodivod lva Martin Beran.

Český lev Neštěmice – Krupka 6:2 (3:1)Branky: Krok 3 (1 z PK), Růžička, Lehký, Maštalíř – Kolář, Rilke. Rozhodčí: Průša. ŽK: 3:1. Diváci: 135.

Neštěmice: Páv – Lehký, Klier, Holly, Hönl – Stukheil (58. Martínek), Vlasák, Krok, Velek (73. Maštalíř) – Růžička (90. J. Reischel), Urbanszký (79. Stehlík).