Pane předsedo, černý podzim skončil, proč to Povrlům nešlo?
Před sezonou odešlo docela dost hráčů, respektive jich bylo šest.Dalším problémem byla horší zimní příprava, kdy se nechtělo hráčům běhat. Když se podíváme na výsledky, tak jsme jich většinu ztratili po změně stran. S prohrami šla ruku v ruce i špatná psychická odolnost. Jeden po druhém jsme odpadávali, nebojovalo se tak, jak by se bojovat mělo.

Když byste měl vyjmenovat utkání, která týmu vyšla lépe, jaká by to byla?
Dobře jsme hráli v zápase proti Chuderovu zkraje sezony, až do osmdesáté minuty byl bezbrankový stav, soupeř byl lepší, ale my jsme bojovali. Škoda, že jsme dostali smolný gól. Blízko jsme měli k výhře v Chlumci, kde jsme hráli chytře. Slušně jsme potrápili i předposlední Trmice.

Co opačná strana mince, kde to nešlo a skřípalo?
S Českou Kamenicí, ta si s námi podstatě jen zatrénovala. Nedařilo se nám v Podluží, kde to bylo už v poločase o pět branek. Dalo by se jmenovat dál, těch zápasů byla na podzim celá řada.

Co s tím, vypadá to, že už máte koupenou vstupenku do okresních soutěže…
Změny u nás v kádru nebudou markantní, nemáme finanční zdroje, abychom si mohli dovolit někoho koupit. Stavět se bude nadále na Povrlácích, oslovíme hráče, kteří u nás skončili, aby nám na jaře pomohli.

Jak bude vypadat příprava v Povrlech, zúčastníte se nějakého turnaje?
Na to nemáme peníze, už jsme se sešli a začali pomalu trénovat. V plánu máme chodit do tělocvičny a výběhy , abychom nabrali fyzickou kondici, která nám chyběla. Na 27. ledna jsme si domluvili první zpestření přípravy, odehrajeme přípravné přátelské utkání s Ravelem.

Bodově už to s vámi vypadá špatně, s čím budete nastupovat do druhé části sezony?
Chceme hlavně ukázat, že fotbal hrát umíme a že nejsme žádná kopyta.

Tabulka zatím ukazuje, že nejlepší tým je Česká Kamenice…
Ze všech týmů, proti kterým jsme hráli, byli nejlepší, předváděli pohledný fotbal. Mohli jsme být rádi za konec, že jsme nedostali deset gólů. I za rozhodnutého stavu hráli s chutí a mají i silnou lavičku.