Pane trenére, jak jste spokojený s první části sezony?
Spokojený být nemohu, na vině jsou domácí zápasy, ve kterých se nám nedařilo. Ztráceli jsme body s papírově nejslabšími celky z Povrlů a z Trmic. Venku byl náš bodový zisk slušný, povedl se nám zápas v Benešově, naopak slabší chvilku jsme si vybrali na Osadě, kde jsme prohrávali po poločase 0:4 a hráli o deseti. Poté už se nám povedlo jen výsledek zkorigovat.

Proč vám to na chlumeckém pažitu nešlo?
Doma to bylo trápení, na vině byl náš úzký kádr, museli jsme improvizovat se sestavou. Hráči nastupovali na jiných pozicích. Dokonce i já jsem musel třikrát na chvíli nastoupit.

Máte úzký kádr, chystá se během zimní pauzy jeho posílení?
Nehrajeme Premier League, nemáme takové finanční prostředky, abychom někoho kupovali. Žádný z hráčů by náš kádr ale neměl opustit, což je dobrá zpráva. Doufám, že se nám podaří jednoho až dva hráče přivést, chybí nám gólový útočník. Tím, že je nás málo, tak si kabina rozumí a v tom ohledu je to dobře. Všichni se známe.

Prozradíte, co váš tým čeká během přípravného období?
Sejdeme se kolem dvacátého ledna. Pustíme se do fyzické přípravy, máme k dispozici i tělocvičnu. Tentokrát budeme bez turnaje, dva roky jsme hráli na turnaji v Srbicích, ale odehrát dvanáct a více utkání mi přijde zbytečně moc. Domluvíme si přátelská utkání, to bude stačit.

Koho ze soupeřů favorizujete na vítěze soutěže?
Nejvíce se mi líbila Česká Kamenice, má věkově dobře poskládané mužstvo a jejich hra měla řád. Špatný ale není ani Benešov.

Jaké budou cíle týmu na jaře?
V prvním jarním kole máme Chuderov a pak Přestanov. Věřím, že uděláme více bodů než na podzim. Po úvodních kolech bude zřejmé, jestli se někam posuneme.