„Jsem rád, že naše hra dostává určitou podobu a je velmi pozitivní, že jsme čtyřikrát za sebou nedostali gól. Začátek sezony nebyl ideální, ale teď se zlepšujeme. Není to jen o brankáři, ale o týmové práci všech hráčů," pochvaloval si po posledním utkání kormidelník Severočechů. Jeho tým v něm porazil nováčka z Prostějova 1:0.

„Teď bude potřeba to potvrdit v domácím utkání s Vítkovicemi a získat další tři body," má jasno Jiří Skála.

MÁME JE PŘEČTENÉ

A právě celek z Moravy dorazí do Ústí nad Labem už v pátek v 18 hodin. Další nováček soutěže má na kontě osm bodů a je předposlední.

„Viděl jsem několik jejich zápasů, znám jejich hráče i trenéra. Tuším, jak se na nás připraví a věřím, že je máme přečtené. Bez ohledu na to ale půjdeme do utkání s jasným cílem potvrdit body z Prostějova a zvítězit," nechal se slyšet stratég modro-bílé Army.

Jeho mužstvo budí v posledních týdnech respekt. Poradí si s papírovým outsiderem a přidá na své konto pátou výhru v letošní sezoně?

Víkend otců: Soutěž o auto i křtiny busuV rámci 11. kola FNL se na všech stadionech koná Víkend otců. Vedení FK Ústí si při této příležitosti připravilo pro tatínky, kteří se včas zaregistrovali pomocí formuláře přes klubový web, soutěž o auto s plnou nádrží na víkend zdarma. Losování výherce proběhne o poločasové přestávce utkání s Vítkovicemi. Na zápas se navíc můžete dopravit zadarmo autobusem, který bude FK Ústí křtít na Mírovém náměstí v 16.45 hodin. Přímo odtud se pak mohou fanoušci nechat svézt (odjezd v 17.10 hodin) až před stadion a v autobuse se potkat i s hráčem A týmu Michalem Leiblem, poklábosit s ním a pořídit si třeba i společnou fotografii.