Diváci mohli vidět v akci i novou ofenzivní posilu Alexandra Jakubova, naopak na testech v Mladé Boleslavi je obránce Šnirc, místo kterého Arma zkouší Aleše Hanzlíka. První poločas přinesl dvě branky, ve druhém se ale strhla kanonáda. Domácí se dostali do vedení už 6:1, v závěrečné čtvrthodince ale povolili německému soupeři třemi brankami zmírnit debakl.

FK Ústí - FK Teplice 3:3

„Deset branek se možná líbí divákům, ale určitě ne mně. Za stavu 6:1 jsme měli zápas v klidu dohrát. Opět jsme inkasovali v poslední minutě. Chceme hrát vzadu bezpečně, takhle to nejde,“ neskrýval nespokojenost trenér Ústí Křeček.

FK Ústí - FC Neugersdorf 6:4 (1:1) Branky: 38. Ťok, 47. Jakubov, 48. Procházka, 54. D. Richter, 61. Jakubov, 76. Hanzlík - 41. Bolar, 77. Marek, 82. Blaser, 90. Vidal.
FK Ústí nad Labem: 1. pol: Kotěra, Vaněk, Kingue, Zeman, Hanzlík, Miskovič, Peterka, Martykán, Ťok, Jindráček, Jakubov.
2. pol.: Tvrdoň, M. Richter, Pimpara, Hanzlík, Dramé, Ťok (63. Pilík), D. Richter, Výborný, Procházka, Gilian, Jakubov (63. Matějka)