„Sehráli jsme divadelní představení, ve kterém byli v hlavní roli domácí a my jsme byli kompars. Byl to jeden z těch zápasů, po kterých máte chuť se na to vykašlat a užít si volný víkend,“ nešetřil kritikou kouč Pavel Bednář.

Hráči Osady byli podle jeho slov fotbalovějším týmem. „Jenže na krásu se to nehraje. Zápas byl hrubě ovlivněn, v 15. minutě jsme prohrávali z penalty, která byla více než úsměvná. Před pauzou pak gólman soupeře sestřelil ve vápně Rohlíka a místo penalty se pískal faul na gólmana. Sudí to nezvládli, otáčeli fauly a emoce stoupaly,“ vyprávěl Bednář.

Na začátku druhého dějství šel navíc jeho tým do deseti. „Vyloučení Dvořáka, po ruce mimo vápno, bylo ale spravedlivé. Kluci to i v deseti odmakali, nemám jim co vytknout. Čert vem body, více než z výsledku jsem zklamaný z toho, že jsme přišli o dva hráče,“ dodal na závěr kouč Střekova.

Křešice – Střekov 3:0 (2:0)Branky: Lepič 2, Schoř. Rozhodčí: Krutina. ŽK: 3:3. ČK: 0:1 (Dvořák). Diváci: 60.

Střekov: Dvořák – Bubla, Tichý, Rohlík (41. Lejček), Kabátník – Hnízdo (61. Kmec), Lenc, Novotný, Zikmundovský (52. Karas) – Satran (70. M. Bednář), Páša.